Logo Ústeckého krajeÚstecký kraj (odkaz na titulní stránku) 

Ústecký kraj - Oficiální web


International

Vyhledávání

 


Cesta: Titulní stránka > Média

 

Na konferenci Emergency se vystřídají čtyři desítky přednášejících

 
Konference emergency
Kampus Univerzity Jana Evangelisty Purkyně v Ústí nad Labem hostí ve dnech 3. a 4. dubna 10. ročník celostátní odborné konference Emergency 2019. Téma letošního ročníku je „Tentokrát nejen o nemocných“. Konference se koná pod záštitou hejtmana Ústeckého kraje Oldřicha Bubeníčka.
Tisková zpráva ze dne 3. dubna 2019
 

 
 

„Desátý ročník svědčí o tom, že si za ta léta konference získala popularitu. Jsem rád, že se akce koná podruhé na půdě ústecké univerzity, kde jsou studenti, kteří by jednou mohli nastoupit ve zdravotních oborech. A já věřím, že nastoupí právě do společnosti Krajská zdravotní, která je základem zdravotní péče v regionu,“ uvedl před samotným začátkem prezentací účastníků konference hejtman Ústeckého kraje Oldřich Bubeníček.

Odborným garantem dvoudenní akce je jako již tradičně Jana Bednářová, primářka Emergency Krajské zdravotní a. s. - Masarykovy nemocnice v Ústí nad Labem. „Podporu potřebujeme ze všech stran. Asi si každý dokáže představit, jak je práce na Emergency náročná. Občas je dost složitá práce i se samotnými pacienty. Proto bych ráda poděkovala za tak skvělé zázemí, které nám Krajská zdravotní poskytuje,“ uvedla primářka oddělení Jana Bednářová.

Na letošním ročníku se neprezentují jen odborníci ze zdravotnických zařízení, ale například pracovníci sociálních služeb, vězeňské služby, Hasičského záchranného sboru Ústeckého kraje či kriminalisté z 1. oddělení Krajského ředitelství policie Ústeckého kraje.

01
Petr Fiala, generální ředitel Krajské zdravotní a hejtman Ústeckého kraje Oldřich Bubeníček.

02
Úvodní slovo před plnou aulou na UJEP měl hejtman Ústeckého kraje Oldřich Bubeníček.

 

03

 

04
Odborným garantem akce je Jana Bednářová, primářka Emergency.

 

 

 
Zodpovídá: Vít Hnízdil
Vytvořeno / změněno: 3.4.2019 / 3.4.2019 | Zveřejnit od: 3.4.2019

 

Zobrazit vyhledávací formulář »


 

Nyní jste v módu "Bez grafiky". Přepnutím do grafického módu zobrazíte standardní verzi webu.

web & design , redakční systém