Logo Ústeckého krajeÚstecký kraj (odkaz na titulní stránku) 

Ústecký kraj - Oficiální web


International

Vyhledávání

 


Cesta: Titulní stránka > Média

 

Na krajském úřadě se konala konference k projektu Podpora sociálních služeb v Ústeckém kraji 3

 
mini
Dne 2. září 2020 proběhla v prostorách Krajského úřadu Ústeckého kraje Úvodní konference k individuálnímu projektu Podpora sociálních služeb v Ústeckém kraji 3 („POSOSUK 3“). Do projektu jsou zapojené sociální služby azylových domů, osobní asistence, podpory samostatného bydlení a intervenčního centra.
Tisková zpráva ze dne 3. září 2020
 

 
 

Konference proběhla za účasti krajského radního Miroslava Andrta, v jehož gesci je oblast sociálních věcí, a vedoucí odboru sociálních věcí Petry Lafkové. Účastníkům konference byly představeny aktivity projektu, kterými jsou vzdělávání a evaluace. Součástí konference byly také dvě odborné přednášky. První byla zaměřena na metodickou pomůcku, kterou jsou Regionální karty sociálních služeb a představili ji Jakub Čtvrtník a Tatjana Kašlíková. Následovala přednáška Josefa Radimeckého, zaměřená na specifika práce s klienty ohroženými závislostmi.

Cílem projektu POSOSUK 3 je podpora sociálních služeb pracujících s cílovými skupinami, osob se zdravotním postižením, osob ohrožených domácím násilím, bezdomovců a osob žijících v nevyhovujícím nebo nejistém ubytování. Projekt přináší nejen zajištění stabilního financování sociálních služeb po dobu dvou let, ale umožňuje také rozvoj odborných znalostí z oblasti sociální práce, která povede ke zkvalitňování sociálních služeb v Ústeckém kraji.

1
Na krajském úřadě se konala konference k projektu POSOSUK 3

2
Jakub Čtvrtník představuje účastníkům konference regionální karty sociálních služeb

 

 

 
Zodpovídá: Mgr. Hana Šťástková
Vytvořeno / změněno: 3.9.2020 / 3.9.2020

 

Zobrazit vyhledávací formulář »


 

Nyní jste v módu "Bez grafiky". Přepnutím do grafického módu zobrazíte standardní verzi webu.

web & design , redakční systém