Logo Ústeckého krajeÚstecký kraj (odkaz na titulní stránku) 

Ústecký kraj - Oficiální web


International

Vyhledávání

 


Cesta: Titulní stránka > aa

 

Na litoměřické Zahradě Čech právě odstartovala letošní sezóna

 
bjjln§l
Výstava Tržnice Zahrady Čech nabízí i letos návštěvníkům oblíbený tradiční sortiment jako je sadba, květiny, cibuloviny, zahradní nářadí, zahradní technika, zahradní nábytek, hnojiva, postřiky, potraviny, přírodní léčiva a řadu dalšího. První jarní výstava je zaměřena na všechny zahrádkáře, chalupáře, kutily, zahradníky a milovníky přírody. Jejího slavnostního zahájení se zúčastnil i hejtman Ústeckého kraje Oldřich Bubeníček spolu se zástupci krajské rady, starostou města Litoměřice, litoměřickým biskupem či rektorem Univerzity Karlovy. Tržnice je otevřena do neděle 14. dubna.
Tisková zpráva ze dne 13. dubna 2019
 

 
 

Stejně jako v předešlých dvou letech, výstava Tržnice Zahrady Čech je spojena v jeden termín s výstavou Bydlení na Zahradě Čech. Celé výstaviště zaplnilo 350 prodejců ve všech venkovních sektorech i pavilonech. Velikou novinkou letošního ročníku je nově zavedená kyvadlová doprava, která funguje mezi výstavištěm a autobusovým a vlakovým nádražím v Litoměřicích a která je pro návštěvníky zcela zdarma. Letošní ročník probíhá týden před Velikonocemi, a proto jsou veškeré expozice stylizovány do veselých barev prezentující tento jarní svátek. Motto celého konceptu je „Hody, hody, doprovody“. Až do neděle jsou připravené velikonoční workshopy. Nejmenší návštěvníci si budou moci uplést pomlázku, pomalovat kraslice či ozdobit perníčky. 

 

Podzimní Zahrada Čech je již od roku 2016 zařazena na seznam akcí Rodinného stříbra Ústeckého kraje. Více k letošnímu programu na litoměřickém výstavišti najdete zde: http://www.zahradacech.cz/uploads/kalendar_2019.pdf

 

 

fadsfs
Ředitelka Zahrady Čech Michaela Mokrá při zahájení. 

vzfasfas
I v letošním roce přijel návštěvníky pozdravit hejtman Bubeníček. 

njkn
Litoměřický biskup Jan Baxant výstavišti požehnal. 

fadsfas
Hejtman dostal od vedení Zahrady Čech dárek na svou zahrádku. 

fewfas

JHDGFJH

czcx

wef

fasfas
Velikonoční expozice. 

nkonk

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 
Zodpovídá: Ing. Lucie Dosedělová
Vytvořeno / změněno: 13.4.2019 / 13.4.2019

 

Zobrazit vyhledávací formulář »


 

Nyní jste v módu "Bez grafiky". Přepnutím do grafického módu zobrazíte standardní verzi webu.

web & design , redakční systém