Logo Ústeckého krajeÚstecký kraj (odkaz na titulní stránku) 

Ústecký kraj - Oficiální web


International

Vyhledávání

 


Cesta: Titulní stránka > Média

 

Na Perucku navštívil hejtman školku i školu

 
01
Hejtman Oldřich Bubeníček v rámci svých pravidelných výjezdů do měst a obcí v regionu navštívil Perucko, konkrétně Mateřskou školku ve Slavětíně, Základní školu v Peruci a Obecní úřad v Blšanech u Loun. Jako vždy se zajímal o rozvoj obcí a místní aktivity stejně jako o to, s čím může konkrétně pomoci Ústecký kraj.
 

 
 

Ve Slavětíně navštívil hejtman mateřskou školku, která má hezky zrekonstruované vnitřní prostory i venkovní dětské hřiště. Místní děti měly radost z drobných dárků. V Peruci přivítal hejtmana Bubeníčka na radnici starosta Radomír Bláha. Mimo jiné zde hovořili o dopravní obslužnosti a také plánované rekonstrukci mostku v Radonicích. Ve vztahu ke kraji se projednávala možnost dotace na výstavbu nové kanalizace. Následovala prohlídka základní školy, moderně vybavených učeben a tělocvičny.

Poslední zastávka byla na úřadě v Blšanech u Loun, kde hejtmana vítala starostka Eva Schedivá. Probírala se hlavně oprava mostku přes železniční trať a problematika schvalování územních plánů. Obec Blšany u Loun je také hrdým nositelem Oranžové stuhy v rámci regionálního kola soutěže Vesnice roku.

1
Děti v MŠ ve Slavětíně měly radost z dárečků

2
Základní škola v Peruci

3
Na MÚ v Peruci, zleva starosta Slavětína Jaroslav Jandl, starosta Peruce Radomír Bláha, hejtman Oldřich Bubeníček a místostarosta Peruce Jan Vnouček 

4
V Blšanech u Loun se starostkou Evou Schedivou a místostarostou Josefem Kaplanem

 


 

 

 
Zodpovídá: Mgr. et Mgr. Magdalena Fraňková
Vytvořeno / změněno: 29.10.2019 / 29.10.2019

 

Zobrazit vyhledávací formulář »


 

Nyní jste v módu "Bez grafiky". Přepnutím do grafického módu zobrazíte standardní verzi webu.

web & design , redakční systém