Logo Ústeckého krajeÚstecký kraj (odkaz na titulní stránku) 

Ústecký kraj - Oficiální web


International

Vyhledávání

 


Cesta: Titulní stránka > aa

 

Na račickém kanále se natáčely spoty pro šampionát

 
Račice
Na Labe aréně v Račicích se v těchto dnech usilovně pracuje na tom, aby byl celý areál připraven na Mistrovství Evropy ve veslování, které se na kanále v Račicích koná od 26. do 28. května. V plném zápřahu je i Ondřej Synek, mistr světa a bronzový medailista z olympiády v brazilském Riu.
Tisková zpráva ze dne 20. dubna 2017
 

 
 

„Pro mě to bude obrovská motivace. Přijedou nás osobně podpořit rodinní příslušníci, kamarádi. Už se nemohu dočkat, až si zazávodím před domácím publikem,“ uvedl na středeční tiskové konferenci čtyřiatřicetiletý zkušený veslař. Ten si zkusil „v teple“ veslařský trenažér.

Naopak za velmi chladného počasí si jel vyzkoušet dvoukilometrovou trať rychlostní kanoista Martin Fuksa, který bude pro změnu českou nadějí pro světový šampionát, jenž se bude v Račicích konat na konci srpna.

„Příprava probíhá hladce. Nedávno jsme se vrátili z teplých krajin sem do docela velké zimy. Sice je ta příprava momentálně trošku složitější, ale jsme zvyklí a nevadí nám to. Těším se na všechno, co mě letos čeká,“ uvedl mladý a talentovaný Fuksa poté, který v teplotě lehce nad nulou točil promo video jako upoutávku na srpnové Mistrovství světa v rychlostní kanoistice. Dalším českým želízkem na tomto vrcholném podniku sezony bude zcela jistě i Josef Dostál.


01
Areál Labe arény prochází proměnou.

02
Rychlostní kanoista Martin Fuksa se chystá na natáčení reklamního spotu. Venkovní teplota na kanále se pohybovala kolem nuly.

 

03
Zde už probíhá samotné natáčení.

04
Poté následovala tisková konference veslaře Ondřeje Synka.

05
Zkusil si i trenažér.

06
Synek odpovídal na dotazy novinářům.

 

 

 


 


 

 

 
Zodpovídá: Bc. Vít Hnízdil
Vytvořeno / změněno: 20.4.2017 / 20.4.2017 | Zveřejnit od: 20.4.2017

 

Zobrazit vyhledávací formulář »


 

Nyní jste v módu "Bez grafiky". Přepnutím do grafického módu zobrazíte standardní verzi webu.

web & design , redakční systém