Orientační nabídka


 

Na škole otevřeli zrekonstruovaný kadeřnický salon

K dnešnímu datu mimo interval pro zveřejnění na webu.
kosmetický salon
V pátek 16. září se uskutečnilo slavnostní otevření zrekonstruovaného kadeřnického salonu na Vyšší odborné škole, Střední průmyslové škole a Střední odborné škole služeb a cestovního ruchu Varnsdorf.
Tisková zpráva ze dne 21. září 2016
 

 
 

Ředitel školy Petr Jakubec na úvod přivítal pozvané hosty, mezi kterými byli starosta města Varnsdorf Stanislav Horáček a starosta města Rumburk Jaroslav Sykáček, obchodní zástupkyně firmy Goldwell Dagmar Papežová a další hosté z Městského úřadu ve Varnsdorfu a Úřadu práce ČR, pobočky v Rumburku. Samotnému přestřižení pásky předcházela hudební ukázka hry na dudy v podání učitelky školy Kateřiny Kovářové. Přestřižení pásky se zhostili ředitel školy a oba starostové, kteří popřáli salonu hodně spokojených zákazníků a šikovných žáků.

V salonu mohou příchozí využít kadeřnické služby žákyní a žáků oboru Kadeřník za bezkonkurenční ceny. Reprezentativní prostory v novém zdobí černobílé provedení. Lidé si v salonu mohou vyzkoušet kvalitní vlasové přípravky, které používají profesionální kadeřníci po celém světě. Na škole věří, že lidé budou ze salonu odcházet spokojení.

Poděkování za pomoc při rekonstrukci salonu patří zřizovateli školy, kterým je Ústecký kraj, a všem zaměstnancům i žákům školy, kteří se podíleli na úpravě prostor a přípravě k otevření.

Připravila: Ing. Michaela Rozborová, VOŠ, SPŠ a SOŠS a CR Varnsdorf

01
Žáci budou stříhat v novém

02
Slavnostně přestřihl pásku také starosta města Varnsdorf Stanislav Horáček společně se starostou města Rumburk Jaroslavem Sykáčkem.

 

03
Nové prostory prokoukly.

 

 

 
Zodpovídá: Bc. Vít Hnízdil
Vytvořeno / změněno: 21.9.2016 / 21.9.2016 | Zveřejnit od-do: 21.9.2016-20.10.2016
 

 

Kontakt

Ústecký kraj
Velká Hradební 3118/48
400 01 Ústí nad Labem
tel.: +420 475 657 111
e-podatelna: epodatelna@kr-ustecky.cz
IČ: 70892156
DIČ: CZ70892156, je plátce DPH
Datová schránka: t9zbsva

Podrobný kontakt


Informace v patě

Nyní jste v módu "Bez grafiky". Přepnutím do grafického módu zobrazíte standardní verzi webu.

web & design , redakční systém