Logo Ústeckého krajeÚstecký kraj (odkaz na titulní stránku) 

Ústecký kraj - Oficiální web


International

Vyhledávání

 


Cesta: Titulní stránka > Média

 

Na stavebním fóru byla vyhlášena Stavba Ústeckého kraje za rok 2018

 
Stavební fórum 2019
Ústecký kraj zastoupený členem Rady Ústeckého kraje Ladislavem Drlým organizoval ve spolupráci s Okresní hospodářskou komorou Litoměřice, Svazem podnikatelů ve stavebnictví a Českou komorou autorizovaných inženýrů a techniků premiérový ročník akce s názvem Stavební fórum.
Tisková zpráva ze dne 28. listopadu 2019
 

 
 

V rámci akce byly vyhlášeny výsledky 8. ročníku soutěže Stavba Ústeckého kraje za rok 2018. Vítěznou stavbu Hvězdárnu a planetárium Teplice do soutěže přihlásil Ústecký kraj, který finančně uhradil nákladnou rekonstrukci. Na druhém místě se umístila revitalizace Palachovy ulice v Litoměřicích, třetí příčku obsadila revitalizace ústecké soukromé školky. Čestné uznání dostala rekonstrukce šluknovské radnice.

Po úvodním proslovu radního pro investice a majetek Ladislava Drlého a Zdeňka Adama ze Svazu podnikatelů ve stavebnictví se dále odtajnily největší očekávané stavby v regionu v roce 2020. Následovaly přednášky na téma Ústecký kraj a středoškolské vzdělávání ve stavebnictví.

01
Finálové stavby, z nichž vzešel vítěz

02
Čestné uznání dostala rekonstrukce radnice ve Šluknově. Cenu předal člen rady pro Ústecký kraj Ladislav Drlý (druhý zprava)

03
Vedoucí odboru investic Pavla Svítilová převzala šek na finanční obnos za první místo v soutěži Stavba roku Ústeckého kraje za rok 2018

05
Vítězná stavba

 

 
 
 

 
Zodpovídá: Bc. Vít Hnízdil
Vytvořeno / změněno: 28.11.2019 / 28.11.2019 | Zveřejnit od: 28.11.2019

 

Zobrazit vyhledávací formulář »


 

Nyní jste v módu "Bez grafiky". Přepnutím do grafického módu zobrazíte standardní verzi webu.

web & design , redakční systém