Orientační nabídka


 

Na téma odpadové hospodářství s náměstkem Arnem Fišerou

1
Na seminář na téma odpadového hospodářství měst a obcí Ústeckého kraje pozval na krajský úřad náměstek hejtmanky Ústeckého kraje Arno Fišera zástupce měst a obcí.
 

 
 

Tisková zpráva z 20. října 2009

Na seminář na téma odpadového hospodářství měst a obcí Ústeckého kraje pozval na krajský úřad náměstek hejtmanky Ústeckého kraje Arno Fišera zástupce měst a obcí. V úterý 20. října se tak starostové seznámili s programem, který vychází ze snahy pomoci městům a obcím, jako původcům komunálních odpadů, především předat přesné informace o aktuální situaci v oblasti odpadového hospodářství. V otázkách se starostové zaměřili na problematiku zhoršeného odbytu vytříděných odpadů v době hospodářské recese.

„V letošním roce se hospodářská krize projevila snad ve všech oblastech a odpadové hospodářství není výjimkou. Také bylo avizováno mnoho legislativních změn týkajících se měst a obcí, které zatím nevešly v platnost. Naší snahou je seznámit starosty s aktuálními informacemi v oblasti odpadového hospodářství, které se týká současné situace,“ sdělil náměstek Arno Fišera.
 

Program byl rozdělen na teoretickou a praktickou část. V nich se starostové měst a obcí dozvěděli veškeré povinnosti a pravomoci, které dopadají na původce odpadu. Během semináře zaznělo mnoho příkladů vycházející z praxe v Ústeckém kraji, které sloužily jako návody pro zefektivnění nakládání s odpady nebo vystihují specifika našeho kraje.

Připravila: Soňa Poupětová

odd. tiskových informací, odbor kanceláře hejtmanky

Krajský úřad Ústeckého kraje

e-mail: poupetova.s@kr-ustecky.cz

1
Náměstek hejtmanky Ústeckého kraje Arno Fišera hovořil o problematice odpadového hospodářství

2
Starostové měst a obcí Ústeckého kraje se seznámili s mnoha příklady řešení odpadového hospodářství, které vychází z praxe v kraji.

 
Zodpovídá: Soňa Poupětová
Vytvořeno / změněno: 20.10.2009 / 20.10.2009
 

 

Kontakt

Ústecký kraj
Velká Hradební 3118/48
400 01 Ústí nad Labem
tel.: +420 475 657 111
e-podatelna: epodatelna@kr-ustecky.cz
IČ: 70892156
DIČ: CZ70892156, je plátce DPH
Datová schránka: t9zbsva

Podrobný kontakt


Informace v patě

Nyní jste v módu "Bez grafiky". Přepnutím do grafického módu zobrazíte standardní verzi webu.

web & design , redakční systém