Orientační nabídka


 

Nejlepším pracovníkem v sociálních službách je Iveta Vrhelová z Podbořan

Sociální pracovník
Vítězové prvního ročníku nejlepšího pracovníka v oblasti sociálních služeb už mají svá ocenění doma. Ústecký kraj tak chtěl ocenit mimořádnou a obětavou práci zaměstnanců z této oblasti, kteří si zaslouží veřejnou poctu a poděkování. Celkem bylo nominováno 21 pracovníků.
Tisková zpráva ze dne 17. října 2017
 

 
 

Vítězství nakonec míří Ivetě Vrhelové do Podbořan, druhé místo pak do Lovosic pro Martu Lacmanovou a třetí příčka patří Miroslavu Gažimu z organizace K srdci klíč. Vítězové a nominovaní si převzali dárky i ocenění z rukou hejtmana Ústeckého kraje Oldřicha Bubeníčka a prvního náměstka Martina Kliky.

 

Ústecký kraj bude s vyhlašováním této ankety určitě pokračovat i do budoucna. Tady si už můžete přečíst, co o vítězích napsali do přihlášek jejich navrhovatelé, většinou jejich vedoucí pracovníci:

 

1. místo – Iveta Vrhelová, Domov pro seniory Podbořany, p. o.

Pracuje v tomto zařízení již 18 let.  Naučila se svojí profesi pracovníka v sociálních službách tak, že je
pro nás všechny vzorem. Anketu o nejlepšího pracovníka domova, kde jsou hodnotitelé klienti naší služby, Iveta vyhrála tři ročníky za sebou jako nejlepší pracovník sociálních služeb.

 

2. místo – Marta Lacmanová, Farní charita v Lovosicích

V sociální sféře se pohybuje již 12 rokem. Na azylovém domě ve farní charitě působí již čtvrtým rokem jako pracovnice v sociálních službách na Azylovém domě pro ženy a matky s dětmi Lovosice. Je empatická a sociální práci se věnuje s velkým nasazením. Mimo organizaci působí i jako dobrovolník v jiných organizacích či při jiných aktivitách. Minulý rok se zúčastnila zahraniční mise na pomoc osobám na útěku u hranic Srbska.

 

3. místo – Miroslav Gaži, K srdci klíč o.p.s.

Je ukázkou poctivě pracujícího člověka, který si prošel nemilou zkušeností spojenou se ztrátou bydlení. V roce 2016 si doplnil vzdělání v souladu s požadavky Zákona č. 108/2006 Sb. a již dva roky pracuje na pozici pracovníka v sociálních službách v Azylovém domě pro muže v Mostě. Aktivně se vzdělává a účastní se jakékoliv příležitosti si prohloubit znalosti zejména v oblasti souvislostí a možností řešení bezdomovectví. Je řádným příkladem schopnosti převzít veškerou zodpovědnost za svůj život. V době personální krize byl prvním, kdo mne, jako vedoucího služby ujišťoval o tom, že bude pomáhat v rámci přesčasů, že náročnou situaci zvládneme. U uživatelů má přirozený respekt. V jeho případě jsem se setkala opakovaně s tím, jak těžké to má v naší společnosti pracující Rom. V okamžiku, kdy dojde v zájmu obhajoby pravidel např. k vykázání z objektu služby, nebo při řešení konfliktů mezi uživateli, je často rasově atakován. Má jasno v hodnotách, ve smyslu naší práce a v našem společném poslání.

01
Na třetím místě skončil Miroslav Gaži. Cenu přebral od 1. náměstka hejtmana Martina Kliky.

02
Hejtman ocenil i druhou v pořadí Martu Lachmanovou.

 

03
Vítězkou se stala Iveta Vrhelová.

04

 

 
 

 
Zodpovídá: Bc. Vít Hnízdil
Vytvořeno / změněno: 17.10.2017 / 17.10.2017 | Zveřejnit od: 17.10.2017
 

 

Kontakt

Ústecký kraj
Velká Hradební 3118/48
400 01 Ústí nad Labem
tel.: +420 475 657 111
e-podatelna: epodatelna@kr-ustecky.cz
IČ: 70892156
DIČ: CZ70892156, je plátce DPH
Datová schránka: t9zbsva

Podrobný kontakt


Informace v patě

Nyní jste v módu "Bez grafiky". Přepnutím do grafického módu zobrazíte standardní verzi webu.

web & design , redakční systém