Orientační nabídka


 

Nový investor v průmyslové zóně u Přestanova zahájil výrobu

ss
Ve čtvrtek 15. září se uskutečnilo slavnostní otevření nového provozu americké společnosti SSI Technologies, která je světovým lídrem ve výrobě snímačů a senzorů pro automobilový průmysl. Jedná se o první evropskou pobočku této společnosti. Slavnostního zahájení provozu se zúčastnil v přestanovské průmyslové zóně 1. náměstek hejtmana Stanislav Rybák a krajský radní Ladislav Drlý, který má kompetence pro oblast investic, majetku a ekonomiky.
 

 
 

Společnost SSI se sídlem v Janesville ve Wisconsinu vyrábí vysoce kvalitní a spolehlivé tlakové, hladinové a magnetické senzory, sledovací systémy na bázi čidel, digitální tlaková měřidla a digitální hladinové senzory pro automobilový a průmyslový trh. Jen pro zajímavost – z Wisconsinu pochází i hračka, panenka Barbie.

Představitelé společnosti SSI Technologies vyjádřili přesvědčení, že první evropská pobočka v Přestanově bude odrazovým můstkem pro další etablování na evropském trhu.

S přáním úspěchů přišli firmě popřát ústecká primátorka Věra Nechybová, přestanovská starostka Miroslava Bechyňová a teplický primátor Jaroslav Kubera.

„Každý nový investor, který nabídne nová pracovní místa, je v Ústeckém kraji vítán,“ komentovali při prohlídce nového automatizovaného provozu náměstek Rybák a radní Drlý. Nová firma se rozkládá na ploše 5500 metrů čtverečeních a nabídne 250 pracovních míst.

ss

ss
Zprava náměstek hejtmana Stanislav Rybák a radní Ladislav Drlý

ss

ss
Zprava ústecká primátorka Věra Nechybová, teplický primátor Jaroslav Kubera, náměstek hejtmana Stanislav Rybák a krajský radní Ladislav Drlý

ss

ss

ss

ss

ss

ss
Grand Opening doprovodila skupina INFLAGRANTI

 

ss

 

 
Zodpovídá: RNDr. Zdeněk Rytíř
Vytvořeno / změněno: 15.9.2016 / 15.9.2016
 

 

Kontakt

Ústecký kraj
Velká Hradební 3118/48
400 01 Ústí nad Labem
tel.: +420 475 657 111
e-podatelna: epodatelna@kr-ustecky.cz
IČ: 70892156
DIČ: CZ70892156, je plátce DPH
Datová schránka: t9zbsva

Podrobný kontakt


Informace v patě

Nyní jste v módu "Bez grafiky". Přepnutím do grafického módu zobrazíte standardní verzi webu.

web & design , redakční systém