Logo Ústeckého krajeÚstecký kraj (odkaz na titulní stránku) 

Ústecký kraj - Oficiální web


International

Vyhledávání

 


Cesta: Titulní stránka > Média

 

Nový ředitel Palivového kombinátu Ústí Walter Fiedler představil vedení kraje své vize

 
1
Ředitel Fiedler včera představil hejtmanovi své plány, jak se chce výrazně podílet na nové tváři regionu, a projevil zájem podílet se na hospodárném využití všech možných zdrojů financování obnovy regionu ku prospěchu obyvatel nejen Ústeckého kraje.
Tisková zpráva ze dne 21. února 2020
 

 
 

Nový ředitel Palivového kombinátu Ústí Walter Fiedler má zkušenosti se sanacemi a rekultivací krajiny, zalesňováním, výstavbou potřebných objektů včetně přírodě blízkých vodních nádrží aj. Práci v Ústeckém kraji vnímá jako příležitost přispět ke zvýšení budoucí kvality života v regionu. Palivový kombinát se v rámci dlouhodobé spolupráce s Ústeckým krajem podílí také na programové přípravě meziregionálního setkání uhelných regionů Česka, Lužic (DE) a regionu Dolní Slezko (PL).

Ing. Walter Fiedler (53 let) vystudoval Vysokou školu báňskou – Technickou univerzitu Ostrava. Byl předsedou představenstva a ředitelem společností SD – KOMES, Skládky Tušimice či společnosti PRODECO. Řadou pozic si prošel v Severočeských dolech, mimo jiné jako revírník, revizní technik velkostrojů, později byl vedoucím odboru strategických projektů, naposledy členem představenstva a technickým ředitelem firmy.

2
Jednání se zúčastnil (zprava) vedoucí Odboru kancelář Hejtmana Luboš Trojna, první náměstek hejtmana Martin Klika, hejtman Ústeckého kraje Oldřich Bubeníček, ředitel Palivového kombinátu Ústí Walter Fiedler a vedoucí kanceláře ředitele Palivového kombinátu Ústí Tomáš Budín

 

 
Zodpovídá: Mgr. Hana Šťástková
Vytvořeno / změněno: 21.2.2020 / 21.2.2020

 

Zobrazit vyhledávací formulář »


 

Nyní jste v módu "Bez grafiky". Přepnutím do grafického módu zobrazíte standardní verzi webu.

web & design , redakční systém