Orientační nabídka


 

Občané vyjadřují podporu Ústeckému balíčku

logo ÚK
S nečekaně silným ohlasem se setkala legislativní aktivita Ústeckého kraje, která má výrazně přispět k řešení problémů v soužití s nepřizpůsobivými občany. Lidé z celé České republiky vyjadřují podporu Ústeckému balíčku a každý den přicházejí nové pozitivní ohlasy v mailech i dopisech. Ústecký kraj v této souvislosti připomíná, že občané Ústeckého kraje mohou ještě tři týdny podpořit Ústecký balíček svým podpisem petice na městských a obecních úřadech.
 

 
 

Tisková zpráva z 11. listopadu 2011

 

Lidé žijící mimo Ústecký hlas mohou svoji podporu vyjádřit na webových stránkách kraje: http://www.kr-ustecky.cz v sekci Nepřehlédněte. 

 

„Velmi mě těší podpora, které se dostává Ústeckého balíčku a je to pro mě potvrzením toho, že děláme pro občany správnou věc. Rozhodující však bude až hlasování v Parlamentu ČR. Mám již nyní signály, že vládní koalice nebude mít zájem naše legislativní změny podpořit, proto bude při konečném rozhodování důležitý každý podpis pod naší peticí,“ uvedla hejtmanka Ústeckého kraje Jana Vaňhová.

 

Ústecký kraj se rozhodl podpořit Ústecký balíček petiční akcí v reakci na jeho neopodstatněné zamítnutí Vládou ČR. Podpisové archy jsou k dispozici na úřadech jednotlivých měst a obcí v Ústeckém kraji již od 1. listopadu 2011. Konec petice je plánován na 30. listopadu 2011. Legislativní iniciativa Ústeckého kraje má napomoci k dlouhodobému řešením neutěšeného stavu v sociálně vyloučených lokalitách kdekoli v České republice. Předložený balíček se týká problematiky sociálního bydlení, loterijního zákona a zpřísnění trestů za opakované přestupky a drobné krádeže.

 
Zodpovídá: Mgr. Magdalena Hanáčková
Vytvořeno / změněno: 11.11.2011 / 11.11.2011
 

 

Kontakt

Ústecký kraj
Velká Hradební 3118/48
400 02 Ústí nad Labem
tel.: +420 475 657 111
e-podatelna: epodatelna@kr-ustecky.cz
IČ: 70892156
DIČ: CZ70892156, je plátce DPH
Datová schránka: t9zbsva

Podrobný kontakt


Informace v patě

Nyní jste v módu "Bez grafiky". Přepnutím do grafického módu zobrazíte standardní verzi webu.

web & design , redakční systém