Logo Ústeckého krajeÚstecký kraj (odkaz na titulní stránku) 

Ústecký kraj - Oficiální web


International

Vyhledávání

 


Cesta: Titulní stránka > Média

 

Obchodní rada Ruské federace jednal s hejtmanem o možné spolupráci

 
Obchodní rada Ruské federace
Na krajském úřadu se uskutečnila schůzka obchodního rady Ruské federace v ČR Sergeje Kuzmiče Stupara se zástupci Krajské hospodářské komory Ústeckého kraje a Krajské agrární komory Ústeckého kraje ohledně možností potenciální obchodní spolupráce a obchodních zájmů českých a ruských firem. Obchodní rada přijel do regionu na pozvání hejtmana Oldřicha Bubeníčka.
Tisková zpráva ze dne 22. března 2019
 

 
 

Jednání se za ruskou stranu zúčastnil Dmitrij Artemev, konzultant Obchodního zastupitelství Ruské federace v ČR, Michail N. Ledenjov, generální konzul Ruské federace v Karlových Varech, radní pro oblast investic a majetku Ladislav Drlý, předseda Krajské agrární komory ÚK Jaroslav Brožka, 1. místopředseda KHK ÚK František Jochman.

„Pozvolna se u vás otevírají ruské výrobní závody. Jeden takový, kde se vyrábí měkké obaly, stojí již na území Olomouckého kraje. Od nás je zájem investovat i nadále v České republice. Doufáme, že zájem bude i ze strany Ústeckého kraje,“ přál si obchodní rada Stupar.

Obchodní rada Stupar zastupuje ruské obchodní zájmy v Česku. Posledních 10 let se věnuje úkolům týkajícím se zahraničního obchodu. Ústecký kraj navštívil již v březnu 2018 a společně s hejtmanem Bubeníčkem otvíral slavnostně sídlo společnosti Visit Teplice.


01
Obchodní rada je v regionu už podruhé za poslední rok.

02
Obchodní rada Ruské federace v ČR Sergej Kuzmič Stupar.

03
Vpravo Michail N. Ledenjov, generální konzul Ruské federace v Karlových Varech a vlevo pak Dmitrij Artemev, konzultant Obchodního zastupitelství Ruské federace v ČR.

 

04
Vpravo Jaroslav Brožka, předseda Krajské agrární komory ÚK.

05
Obchodní rada předal hejtmanovi pamětní medaili k 90. výročí obchodu s Ruskem.

 


 
 
 

 
Zodpovídá: Vít Hnízdil
Vytvořeno / změněno: 22.3.2019 / 22.3.2019 | Zveřejnit od: 22.3.2019

 

Zobrazit vyhledávací formulář »


 

Nyní jste v módu "Bez grafiky". Přepnutím do grafického módu zobrazíte standardní verzi webu.

web & design , redakční systém