Logo Ústeckého krajeÚstecký kraj (odkaz na titulní stránku) 

Ústecký kraj - Oficiální web


International

Vyhledávání

 

Nacházíte se v sekci: Obnova


Cesta: Titulní stránka > Obnova

 

Další zdroje

 

Ústecký kraj zahájil masivní poradenství


Vážení živnostníci, řemeslníci, podnikatelé, obchodníci, občané Ústeckého kraje,

nacházíte se na portálu, kde najdete informace o možné pomoci, poradenství a dotačních titulech na pomoc při překonávání nejhorších následků pandemických opatření. Pomůžeme vám zorientovat se ve struktuře dostupných opatření ve všech oblastech ekonomických aktivit. Naleznete zde odkazy na speciální weby jednotlivých ministerstev a institucí k této problematice (horní dlaždice), přehled možné pomoci ze státních, krajských i nadačních prostředků a také důležité kontakty pro poradenství.

Podnikatelé v cestovním ruchu mohou své záležitosti konzultovat se zástupci destinačních agentur Ústeckého kraje. Drobným podnikatelům, živnostníkům, firmám do 10 zaměstnanců, neziskovým organizacím, malých obcím a městům do 25 000 obyvatel jsou připraveny poradit Místní akční skupiny Ústeckého kraje. Firmám s více než 10 zaměstnanci v městech nad 25 000 obyvatel nabízí pomocnou ruku Okresní hospodářské komory v kraji. Kontakty na jednotlivé poradce najdete v záložce PORADENSTVÍ. Pro snazší orientaci „kam patřím a komu zavolat“ najdete v záložce mapky, kde se jistě podle vašeho místa působení rychle zorientujete.

 

Doba je nelehká, ale věříme, že se nám společně podaří překonat to nejhorší.

 

Aktuálně

 • „Co COVID-19 v Ústeckém kraji změní,“ řešila na 100. jednání krajská tripartita
  Hospodářská a sociální rada Ústeckého kraje (krajská tripartita) včera na svém 100. jednání Předsednictva řešila budoucnost regionu. Jak ve světle dopadů pandemie COVID-19, tak v kontextu hospodářské přeměny regionu. Na dalších pět let si také zvolila nového předsedu. (17.6.2020)

 • Dalších 597 osob samostatně výdělečně činných dostane 25 tisíc korun
  V rámci Dotačního programu na zmírnění následků koronaviru pro OSVČ bude vyplaceno dalších 597 zkontrolovaných žádostí v celkovém objemu 14 925 000 korun. Rozhodla o tom Rada Ústeckého kraje. (17.6.2020)

 • První osoby samostatně výdělečně činné dostanou 25 tisíc korun
  V rámci Dotačního programu na zmírnění následků koronaviru pro OSVČ bude vyplaceno prvních 574 zkontrolovaných žádostí. Celkem bude mezi první úspěšné žadatele rozděleno 14.350.000 korun. Rozhodla o tom Rada Ústeckého kraje. (11.6.2020)

 • Cestování podle tzv. semaforu: Kam cestovat volně a kam s povinností testů či karantény?
  Vláda na svém jednání 1. června 2020 schválila mimořádné opatření ministerstva zdravotnictví, které stanovuje rozdělení států Evropské unie a dalších států schengenského prostoru do tří kategorií. Podle dat Evropského centra pro prevenci a kontrolu nemocí (ECDC) budou země označeny zelenou, oranžovou nebo červenou barvou dle rizika nákazy. (6.6.2020)
  Téma: Obnova

 • Podpora marketingu je klíčová pro restart cestovního ruchu
  Ministerstvo pro místní rozvoj vyhlásilo výzvu z Národního programu podpory cestovního ruchu v regionech a nabízí tak možnost získání dotace na realizaci projektů z oblasti marketingových aktivit destinací cestovního ruchu. Celkem je v tomto podprogramu připraveno až 60 milionů korun. Výzva k předkládání žádostí je otevřena do 30. 6. 2020. (2.6.2020)
  Téma: Obnova

 
 
 

Nyní jste v módu "Bez grafiky". Přepnutím do grafického módu zobrazíte standardní verzi webu.

web & design , redakční systém