Logo Ústeckého krajeÚstecký kraj (odkaz na titulní stránku) 

Ústecký kraj - Oficiální web


International

Vyhledávání

 


Cesta: Titulní stránka > Média

 

Obyvatelé mohou detailně sledovat hospodaření kraje pomocí nové aplikace

 
logo ÚK
Na webových stránkách www.kr-ustecky.cz najdete novou aplikaci, ve které se můžete detailně seznámit s rozpočtem Ústeckého kraje. Každý si tak může prohlédnout výsledky hospodaření kraje a to ve všech oblastech. Aplikace zatím funguje ve zkušebním provozu, od 1. ledna pak bude spuštěna naplno.
Tisková zpráva ze dne 18. prosince 2014
 

 
 

Novou aplikaci pro Ústecký kraj vytvořila společnost CDL Systém, která pro krajský úřad spravuje i ekonomický systém Navision. Systém funguje v on-line režimu a data budou aktualizována čtvrtletně. V aplikaci se můžete seznámit s jednotlivými příjmy i výdaji podle oblastí. „Rozklikávací rozpočet má pomoci občanům i zastupitelům orientovat se v tom složitém materiálu, jakým rozpočet je. Jednoduchým ovládáním se dopracují až k informacím, které je zajímají. Chceme, aby lidé měli větší přehled o hospodaření kraje,“ uvedl radní Ústeckého kraje pro oblast investic, majetku a ekonomiky Ladislav Drlý. V aplikaci nechybí samozřejmě kompletní data za rok 2014, vývoj od roku 2010 a dostupný je i schválený rozpočet pro rok 2015.


Novou aplikaci najdete na tomto odkazu: http://www2.kr-ustecky.cz:8050/ReportServer/Pages/ReportViewer.aspx?%2fRozpocet&rs%3aCommand=Render

 
Zodpovídá: Ing. Lucie Dosedělová
Vytvořeno / změněno: 18.12.2014 / 18.12.2014 | Účinnost od-do: 18.12.2014-18.1.2015

 

Zobrazit vyhledávací formulář »


 

Nyní jste v módu "Bez grafiky". Přepnutím do grafického módu zobrazíte standardní verzi webu.

web & design , redakční systém