Tisková zpráva z 25. června 2012
Jméno, příjmení, škola |
Soutěž |
Umístění |
Jan Rác, Gymnázium Děčín |
Demosthenes |
2.místo (III.kat.) |
Andrea Solaříková, OA a SOŠ zemědělská a ekologická Žatec |
DANIEL - obor fotografie, téma holokaust a jeho reflexe |
1.místo |
Lucie Růžičková, OA a SOŠ zemědělská a ekologická Žatec |
DANIEL - obor fotografie, téma holokaust a jeho reflexe |
2.místo |
Jan Preiss, Gymnázium Lovosice |
Astronomická olympiáda |
2.místo |
Michal Hladík, SOŠ technická a zahradnická, Lovosice |
Celostátní matematická soutěž |
1.místo |
Daniel Štraub, Gymnázium Litoměřice |
Evropa ve škole, liter.soutěž |
1.místo |
Helena Barkociová, SOŠ Litvínov-Hamr |
České ručičky-obor čalouník |
3.místo |
Aneta Cvoreňová, SOŠ Litvínov-Hamr |
České ručičky-obor čalouník |
3.místo |
Kateřina Kadlecová, SOŠ a SOU Podbořany |
Český prodavač v EU 2012 |
3.místo |
Antonín Rohan,SOŠ služeb a SOU, 5.května 680, Kadaň |
Český prodavač v EU 2012 |
2.místo |
Barbora Kučerová,ZŠ a MŠ Benešov nad Ploučnicí |
Daniel - liter.část |
2.místo(kat.I.) |
Ondřej Čerňák, SŠ zahradnická a zemědělská A.E.Komerse, Děčín -Libverda |
Mistrovství floristů ČR Děčínská kotva 2012 |
mistr junior ČR |
Lucie Müllerová, Základní škola T.G.Masaryka 678, Šluknov |
Německý jazyk |
3.místo |
Josef Konečný, VOŠ a SPŠ stavební Děčín |
SOČ -Stavebnictví, architektura, design |
2. místo |
Michal Šrámek, Schola Humanitas Litvínov |
SOČ - Geologie, geografie |
1. místo, Cena Talent toku 2012 |
Adéla Grozdanová, ZŠ Na Podlesí 1480, Kadaň |
DANIEL - fotografie |
2.místo |
Jméno, příjmení, škola |
Umělecká |
Umístění |
Viktor Novák, ZŠ Děčín II, Kamenická 1145 |
Karlovarský skřivánek |
1.místo(kat. amatér) |
TRIO-Andrea Zlobická, Nicole Skramušská, Zuzana Pichová, ZUŠ Teplice |
Celostátní kolo soutěže ZUŠ, komorní zpěv |
1.místo |
Kristýna Losová, ZUŠ Neštěmice |
Soutěže ZUŠ MŠMT ČR 2012,ve hře na dechové a bicí nástroje |
1.místo |
Eliška Scheuflerová, ZUŠ Neštěmice |
Soutěže ZUŠ MŠMT ČR 2012,ve hře na dechové a bicí nástroje |
1.místo |
Tereza Gabrielová, ZUŠ Neštěmice |
Soutěže ZUŠ MŠMT ČR 2012,ve hře na dechové a bicí nástroje |
1.místo |
Simona Losová, ZUŠ Neštěmice |
Soutěže ZUŠ MŠMT ČR 2012,ve hře na dechové a bicí nástroje |
1.místo |
Romen Frič, ZUŠ Neštěmice |
Concorso Pianistico Internazionale MOZART v Římě |
1.místo |
Klára Šponarová, ZUŠ Neštěmice |
Concorso Pianistico Internazionale MOZART v Římě a soutěž Amadeus |
2.místo a 3. místo |
Eva Strejcová, ZUŠ Neštěmice |
Concorso Pianistico Internazionale MOZART v Římě |
2.místo |
Renata Fričová, ZUŠ Neštěmice |
Concorso Pianistico Internazionale MOZART v Římě |
2.místo |
Matouš Kopáček,ZUŠ Lovosice |
Soutěž ZUŠ MŠMT ČR 2012,ve hře na dřevěné dechové nástroje |
1.místo a absolutní vítěz |
Jonáš Kopáček, ZUŠ Lovosice |
Soutěž ZUŠ MŠMT ČR 2012,ve hře na dřevěné dechové nástroje |
1.místo |
Marie Chodlová, ZUŠ Most |
Lidice 2012 |
medaile |
Richard Jandura, ZUŠ Most |
Lidice 2012 |
medaile |
Sofie Vršanská, ZUŠ Most |
Lidice 2012 |
medaile |
Za 1. místo v literární soutěži Evropa ve škole je oceňován Daniel Štraub, Gymnázium Litoměřice
3. místo v mezinárodní soutěži České ručičky - obor čalouník - Helena Barkociová a Aneta Cvoreňová ze SOUŠ Litvínov- Hamr
Roman Frič se ZUŠ Neštěmice zvítězil v Římě na soutěži Concorso Pianistico Internazionale Mozart
Celá sestava mladých oceněných umělců ze ZUŠ Neštěmice