Logo Ústeckého krajeÚstecký kraj (odkaz na titulní stránku) 

Ústecký kraj - Oficiální web


International

Vyhledávání

 


Cesta: Titulní stránka > Média

 

Ocenění projektu Práce odborníků s dětskými oběťmi

 
Andrt ocenění
Odbor sociálních věcí Krajského úřadu Ústeckého kraje realizuje v letošním roce projekt „Práce odborníků s dětskými oběťmi“, který je také finančně podpořen z programu Ministerstva vnitra Prevence kriminality na místní úrovni 2019.
Tisková práva ze dne 25. října 2019
 

 
 

Projekt získal ocenění (3. místo) v soutěži „Nejlepší projekt prevence kriminality na místní úrovni“, která je vyhlašována MV ČR a Republikovým výborem pro prevenci kriminality. Tématem pro rok 2019 byla Prevence kriminality páchaná dětmi a na dětech. Ocenění si na úřadě převzal Miroslav Andrt, radní pro oblast sociálních věcí, bezpečnosti a sociálně vyloučených lokalit.

Projekt je součástí kontinuální preventivní práce všech subjektů, které v této oblasti participují již mnoho let. Jeho hlavním cílem je co nejméně psychicky zatížit děti při náročné situaci. Nástrojem je vytvoření citlivého prostředí a zázemí v institucích, jejichž odborní pracovníci pracují s dětmi, které se staly obětí či svědkem trestného činu. Je sestaven z aktivit podporujících zkvalitnění technického zázemí institucí (PČR, obcí s rozšířenou působností a Ústeckého kraje) a vzdělávání odborných pracovníků.


01
Ocenění

02
Ocenění si na úřadě převzal Miroslav Andrt, radní pro oblast sociálních věcí, bezpečnosti a sociálně vyloučených lokalit. Na snímku také Petra Lafková, vedoucí odboru sociálních věcí.

03
Certifikát

 

 

 


 
Zodpovídá: Vít Hnízdil
Vytvořeno / změněno: 25.10.2019 / 25.10.2019 | Zveřejnit od: 25.10.2019

 

Zobrazit vyhledávací formulář »


 

Nyní jste v módu "Bez grafiky". Přepnutím do grafického módu zobrazíte standardní verzi webu.

web & design , redakční systém