Logo Ústeckého krajeÚstecký kraj (odkaz na titulní stránku) 

Ústecký kraj - Oficiální web


International

Vyhledávání

 


Cesta: Titulní stránka > Média

 

Od 1. září budou povinné roušky ve vnitřních prostorech Krajského úřadu Ústeckého kraje

 
Covídek
Od zítřejšího dne, úterý 1. září 2020, bude povinné nošení roušek v zařízeních zdravotních a sociálních služeb, ve veřejné dopravě a na úřadech. Toto nařízení Ministerstva zdravotnictví České republiky bude platit i pro návštěvníky Krajského úřadu Ústeckého kraje.
Tisková zpráva ze dne 31. srpna 2020
 

 
 

Ředitel úřadu Milan Zemaník nabádá veřejnost, aby od 1. září co nejvíce omezila návštěvu krajského úřadu. „Vstup do budovy bude povolen pouze s rouškou a veškerá akutní jednání s úředníky by měla být omezena na nezbytné minimum. V tomto případě doporučuji využívat raději prostředky komunikace na dálku,“ uvedl k plánovanému nařízení ředitel úřadu Milan Zemaník s tím, že úřední dny Krajského úřadu Ústeckého kraje zůstávají nezměněny a podatelna bude fungovat v klasickém režimu.

Z mimořádného opatření MZČR:

Od dne 1. září 2020 se zakazuje pohyb a pobyt bez ochranných prostředků dýchacích cest (nos, ústa) jako je respirátor, rouška, ústenka, šátek, šál nebo jiné prostředky, které brání šíření kapének, a to ve vnitřních prostorech staveb, které jsou místnostmi, ve kterých vykonávají svoji činnost orgány veřejné moci a správní orgány, určené pro kontakt s veřejností a v době, kdy slouží pro tento účel.

https://www.mzcr.cz/wp-content/uploads/2020/08/Mimoradne-opatreni-noseni-ochrannych-prostredku-dychacich-cest-s-vyjimkami-s-ucinnosti-od-1-9-2020-do-odvolani.pdf

 
Zodpovídá: Bc. Vít Hnízdil
Vytvořeno / změněno: 31.8.2020 / 31.8.2020 | Zveřejnit od: 31.8.2020

 

Zobrazit vyhledávací formulář »


 

Nyní jste v módu "Bez grafiky". Přepnutím do grafického módu zobrazíte standardní verzi webu.

web & design , redakční systém