Orientační nabídka


 

Odstartovala putovní výstava 15 let Ústeckého kraje

K dnešnímu datu mimo interval pro zveřejnění na webu.
web
S mottem „15 let práce pro Vás“ odstartovala prezentace patnáctiletého fungování Ústeckého kraje vernisáží putovní výstavy v prostorách Severočeské vědecké knihovny v Ústí nad Labem.
Tisková zpráva ze dne 30. března 2016
 

 
 

Hejtman kraje Oldřich Bubeníček ve svém úvodním slově ocenil práci v řadě oblastí, velké investiční projekty stavebního charakteru i vzestup turistického ruchu v celém regionu. „Výstava je velmi dobrou příležitostí, jak poznat současný stav kraje,“ dodal Oldřich Bubeníček k řadě přítomných hostů.

Výstava je koncipována do samostatných tematických okruhů, z nichž každý má svého odborného garanta. Samostatně se pak představí všech sedm okresů kraje. Návštěvníci si tak mohou udělat ucelenou představu o celé řadě věcí, které se v ústeckém regionu povedly, a které mnohdy občané vnímají jako samozřejmost.

Zhruba ve čtrnáctidenních intervalech se expozice do června představí v dalších pěti okresních městech Ústeckého kraje. Posledním výstavním prostorem bude v září výstaviště Zahrada Čech v Litoměřicích.


web 1
Výstavy 15 let Ústeckého kraje se zúčastnila také poslankyně Gabriela Hubáčková (vlevo) a místostarostka města Litvínov Erika Sedláčková (vpravo)

web2
Hejtman Oldřich Bubeníček (vlevo) a kancléř Luboš Trojna (vpravo) s hosty výstavy 15 let Ústeckého kraje

web4
Nadpis
Radní Ústeckého kraje s kompetencí pro oblast zahraničních vztahů, cestovního ruchu a regionálního rozvoje Jan Szántó (vpravo) s ředitelem Severočeské vědecké knihovny v Ústí nad Labem Alešem Brožkem  

 

 

 


 
Zodpovídá: Ing. Marie Logrová
Vytvořeno / změněno: 30.3.2016 / 30.3.2016 | Zveřejnit od-do: 30.3.2016-30.4.2016
 

 

Kontakt

Ústecký kraj
Velká Hradební 3118/48
400 01 Ústí nad Labem
tel.: +420 475 657 111
e-podatelna: epodatelna@kr-ustecky.cz
IČ: 70892156
DIČ: CZ70892156, je plátce DPH
Datová schránka: t9zbsva

Podrobný kontakt


Informace v patě

Nyní jste v módu "Bez grafiky". Přepnutím do grafického módu zobrazíte standardní verzi webu.

web & design , redakční systém