Orientační nabídka


 

OP Spravedlivá transformace

 
 
 
 

Zobrazeno je 25 z celkem 76 záznamů na stránce:  

< předchozí stránka  1 2 -3- 4  další stránka >
 
 • NRBKonzultace s Národní rozvojovou bankou (14.6.2023)
  V pátek dne 23. června 2023 od 10:00 do 14:00 hod. bude podnikatelům z Ústeckého kraje k dispozici zástupce Národní rozvojové banky , se kterým budete moci prokonzultovat své projektové záměry.

 • TCUKPolicejní taktický výcvik v Transformačním centru Ústeckého kraje (7.6.2023)
  V areálu bývalé Střední odborné školy v ulici Stará v Ústí nad Labem se uskutečnilo setkání zástupců kraje s vedoucím školního policejního střediska Karlem Polákem. Obě strany se dohodly, že tento areál bude dočasně sloužit jako výcvikový prostor pro Zásahovou jednotku, Speciální pořádkovou jednotku a další složky Policie ČR.

 • FotovoltaikaNa konferenci uhelných regionů v Kolíně nad Rýnem se předávaly zkušenosti i dobrá praxe (6.6.2023)
  Ústecký kraj nechyběl na konferenci v Kolíně nad Rýnem věnované problematice transformace uhelných regionů v souvislosti s ukončením těžby uhlí. Cílem bylo získat informace k transformačním plánům a projektům v německých uhelných regionech, dále navázání kontaktů a výměnu zkušeností s procesem transformace.

 • PřírodaV rámci Operačního programu Spravedlivá transformace byly vyhlášeny nové výzvy! (5.6.2023)
  V současné době je možné žádat o dotaci z dalších třech výzev v rámci Operačního programu Spravedlivá transformace. Výzvy se týkají přírody a krajiny, koncepce a přípravy projektů obnovy území a digitalizace pečovatelských služeb v Ústeckém kraji.

 • OPSTPozvánka na workshopy „Operační program Spravedlivá transformace a klíčové předpoklady úspěšného projektu“ (17.5.2023)
  Rádi bychom Vás pozvali na další workshopy „Operační program Spravedlivá transformace a klíčové předpoklady úspěšného projektu“, které se budou tentokrát konat rovnou ve třech městech v Ústeckém kraji.

 • Obnova území - ÚKPozvánka na webinář - Obnova území (11.5.2023)
  Obnova území je nedílnou součástí transformace. Srdečně Vás zveme na webinář, na kterém se dozvíte, kde a na co lze využít prostředky OPST v Ústeckém kraji.

 • Workshop Spravedlivá transformaceNa ICÚK se konal workshop pro veřejný sektor na téma Spravedlivá transformace (26.4.2023)
  V Inovačním centru Ústeckého kraje se konal další z řady workshopů, tentokrát na téma Spravedlivá transformace uhelných regionů a klíčové předpoklady úspěšného projektu. Workshop nabídl účastníkům přehled nejaktuálnějších zdrojů financování, ale také konzultaci jednotlivých kroků designu, přípravy i realizace projektů, které zajistí potřebný dopad v regionu.

 • Úvěr transformaceKonzultační dny k Úvěru transformace (24.4.2023)
  Před pár dny byl spuštěn bezúročný úvěr pro podnikatele uhelných regionů v rámci Operačního programu Spravedlivá transformace ve spolupráci s Národní rozvojovou bankou ke kterému se budou konat konzultační dny.

 • bezúročný úvěrBezúročný úvěr pro podnikatele v uhelných regionech byl spuštěn (18.4.2023)
  V rámci Operačního programu Spravedlivá transformace byl ve spolupráci s Národní rozvojovou bankou spuštěn bezúročný úvěr pro podnikatele uhelných regionů. Malí a střední podnikatelé z Ústeckého kraje budou moci k financování investičních projektů čerpat zvýhodněné úvěry od 500 tisíc do 60 milionů korun a financovat jimi až 90 procent způsobilých výdajů projektu.

 • ExchangeEUNa workshopu s mezinárodní účastí se diskutovalo o uhlí i vodíku (17.4.2023)
  Ústecký kraj se stal pro letošní rok hostitelským regionem mezinárodního programu ExchangeEU. Ten se snaží napomoci výměně znalostí a zkušeností mezi jednotlivými uhelnými regiony po celé Evropě. Vše s cílem podpořit spravedlivou transformaci.

 • WorkshopZVEME Vás: 27. dubna 2023 - Workshop určený pro soukromý sektor (14.4.2023)
  Cílem workshopu "Spravedlivá transformace uhelných regionů a klíčové předpoklady úspěšného projektu" je seznámit účastníky se zdroji financování, nabídnout konzultaci k přípravě i realizaci projektů, které zajistí potřebný dopad v území.

 • WorkshopZVEME Vás: 26. dubna 2023 - Workshop určený pro veřejný sektor (14.4.2023)
  Cílem workshopu "Spravedlivá transformace uhelných regionů a klíčové předpoklady úspěšného projektu" je seznámit účastníky se zdroji financování, nabídnout konzultaci k přípravě i realizaci projektů, které zajistí potřebný dopad v území.

 • bezúročný úvěrBezúročný úvěr transformace pro podnikatele uhelných regionů je spuštěn (14.4.2023)
  V rámci Operačního programu Spravedlivá transformace byl ve spolupráci s Národní rozvojovou bankou spuštěn BEZÚROČNÝ ÚVĚR pro podnikatele uhelných regionů.

 • Vernisáž - TCÚKZnáme vítěze architektonické soutěže na nové sídlo Transformačního centra Ústeckého kraje, které vznikne rekonstrukcí bývalé střední školy v ulici Stará 100 (6.4.2023)
  Na základě rozhodnutí mezinárodní poroty dnes Rada Ústeckého kraje schválila výsledky mezinárodní architektonické soutěže, jejímž vítězem je ateliér mh architects s.r.o z Prahy. Druhou cenu obdrží ateliér Ing. arch. Tomáše Hanuse z Prahy a třetí cena patří ateliéru NEMEC&TALLER ARCHITEKTI z Prahy.

 • Budoucnost ÚKBudoucnost Ústeckého kraje aneb strategické zdroje a suroviny regionu (5.4.2023)
  Ústecký kraj ve spolupráci s Hospodářskou a sociální radou ÚK připravil odbornou konferenci zaměřenou na energetiku a její transformaci a modernizaci včetně využití nových zdrojů a technologií. Na účastníky čeká nejen celá řada zajímavých řečníků a prezentací, ale součástí je i program pro studenty středních škol, kteří se odlehčenou formou seznámí s touto oblastí.

 • ICUKRegionální stálá konference zhodnotila aktuální dění v oblasti Fondu spravedlivé transformace (30.3.2023)
  Regionální stálá konference Ústeckého kraje (RSK) se 29. března 2023 sešla v prostorách Inovačního centra na svém 39. zasedání. Hlavním bodem programu bylo aktuální dění v oblasti Fondu spravedlivé transformace (FST). Zástupci Ministerstva životního prostředí, které je řídícím orgánem Operačního programu Spravedlivá transformace (OPST), představili stav implementace programu, harmonogram vyhlašovaných výzev a finanční řízení programu.

 • HladíkMinistr Petr Hladík přijel řešit záležitosti Ústeckého kraje (27.3.2023)
  Strategické projekty do Operačního programu Spravedlivá transformace, způsob vyjednávání o vzniku CHKO Krušné hory nebo případná změna vyhlášky pro stanovení aktivních záplavových území, to byla témata pro diskuzi při návštěvě ministra životního prostředí Petra Hladíka na krajském úřadě, kde se setkal s hejtmanem Janem Schillerem a jeho náměstky Jiřím Kulhánkem, Lubomírou Mejstříkovou a Jiřím Řehákem.

 • Digitalizace pečovatelských služebPečovatelské služby v Ústeckém kraji čeká digitalizace (21.3.2023)
  V prostorách Krajského úřadu Ústeckého kraje se uskutečnilo úvodní setkání k připravovanému projektu „Digitalizace pečovatelských služeb v Ústeckém kraji“.

 • TZDo proměny regionu se zapojí tvůrčí talenti a vzdělaní obyvatelé (13.3.2023)
  Severozápad Čech není jen krajem uhlí a chemie. Do jeho proměny je třeba zapojit širší spektrum oborů a především místní angažované a tvůrčí obyvatele, shodli se na společném setkání náměstek ústeckého hejtmana Jiří Řehák, nově zvolený rektor Univerzity J. E. Purkyně (UJEP) Jaroslav Koutský, děkanky dvou univerzitních fakult Michaela Hrubá a Zdena Kolečková i zástupci sítě Kreativní.uk.

 • Začínající podnikatelÚstecký kraj vyhlašuje dotační program „Podpora začínajících podnikatelů v Ústeckém kraji pro rok 2023“ (9.3.2023)
  Odbor podpory podnikání, inovací a transformace Krajského úřadu Ústeckého kraje připravil oproti původnímu předpokladu vyhlášení dotačního programu „Podpora začínajících podnikatelů v Ústeckém kraji pro rok 2023“. Reaguje tím na zpoždění výzev v rámci Operačního programu Spravedlivá transformace (OPST) a zvýšený zájem subjektů z území kraje o dotace.

 • Abeceda fondůVyšlo druhé aktualizované vydání praktické příručky „Abeceda fondů EU 2021-2027“ (9.3.2023)
  Nevíte, z jakého operačního programu si máte o dotaci zažádat? Podívejte se na aktualizované vydání Abecedy fondů EU 2021-2027. Na straně 26 naleznete i informace o Operačním programu Spravedlivá transformace, který je kromě našeho Ústeckého kraje také určen i Karlovarskému a Moravskoslezskému kraji.

 • TZÚstecký kraj je prvním žadatelem o dotaci z Fondu pro spravedlivou transformaci na severozápadě Čech (28.2.2023)
  Ústecký kraj se stal v regionu severozápadních Čech prvním žadatelem o finanční prostředky z Fondu pro spravedlivou transformaci. Podáním projektu Transformační centrum Ústeckého kraje se tak zapojuje do procesu, který je zaměřen na řešení negativních dopadů odklonu od závislosti na fosilních palivech v regionu. Realizace projektu může umožnit rychlejší dekarbonizaci, zavádění obnovitelných zdrojů energie a revitalizaci území.

 • Seminář OP TAKNa Univerzitě Jana Evangelisty Purkyně se konal seminář OP TAK (27.2.2023)
  Dne 16. 2. 2023 se konal v Ústí nad Labem seminář Operačního programu Technologie a aplikace pro konkurenceschopnost (OP TAK), který se věnoval podpoře uhelných regionů. Na semináři také vystoupilo Ministerstvo životního prostředí a představilo zde příležitosti pro podnikatele z Operačního programu Spravedlivá transformace.

 • Odborné učebny a konektivitaČerpání alokace pro oblasti Odborných učeben a Konektivity (23.2.2023)
  Již 15. 2. 2023 byla vyhlášena výzva na podporu odborných učeben a konektivity škol. V Ústeckém kraji byl ze stran škol zaznamenán velký zájem a v současné době přijímáme čím dál tím více žádostí.

 • OP Spravedlivá transformaceOperační program Spravedlivá transformace spustil první tematické výzvy (20.2.2023)
  Investice do lepšího připojení a využívání internetu, modernizace odborných učeben a pracovišť odborného výcviku či projekty na zpracování odpadů moderními způsoby nabízí první balíček dotací z Operačního programu Spravedlivá transformace (OPST).

 

Zobrazeno je 25 z celkem 76 záznamů na stránce:  

< předchozí stránka  1 2 -3- 4  další stránka >
 

Související odkazy

 
 
 

Kontext

Umístění: Složky dokumentů > Dotace a granty > OP Spravedlivá transformace

Zobrazit aktuální dokumenty | archiv dokumentů | dokumenty včetně archivu


Kontakt

Ústecký kraj
Velká Hradební 3118/48
400 01 Ústí nad Labem
tel.: +420 475 657 111
e-podatelna: epodatelna@kr-ustecky.cz
IČ: 70892156
DIČ: CZ70892156, je plátce DPH
Datová schránka: t9zbsva

Podrobný kontakt


Informace v patě

Nyní jste v módu "Bez grafiky". Přepnutím do grafického módu zobrazíte standardní verzi webu.

web & design , redakční systém