Logo Ústeckého krajeÚstecký kraj (odkaz na titulní stránku) 

Ústecký kraj - Oficiální web


International

Vyhledávání

 


Cesta: Titulní stránka > Rozvoj kraje

 

Otevřený den projektu Central Markets v Kadani splnil očekávání

 
V Ústí nad Labem 12. března 2014
 

 
 

Otevřený den projektu Central Markets v Kadani

Za podpory partnera Ústeckého kraje a projektového týmu Central Markets proběhl Otevřený den projektu Central Markets, který se konal v Kadani v prostorách restaurace Slunce dne 7. března 2014. Setkání bylo zaměřeno především na návštěvníky farmářských trhů, a to stávajících

i nových.

Nejprve členka projektového týmu seznámila účastníky  setkání  s projektem, jeho cíli, záměry a již realizovanými aktivitami, mezi něž patří provedení SWOT analýzy, mapování trhů a sestavení manuálu pro nové organizátory trhů a také vytvoření Desatera farmářských trhů – Proč byste měli nakupovat na farmářských trzích?“. Pozornost byla věnována i dalším plánovaným akcím, mezi něž patří především Velikonoce 2014 na Jimlíně a připravaovaná výstava obrázků dětí a fotografií na téma farmářských trhů, která proběhně na konci května 2014 v prostorách Krajského úřadu Ústeckého kraje v Ústí nad Labem. 

  

Návštěvníci trhů se zajímali především o pořádané farmářské trhy v Ústeckém kraji, které již opětovně začaly v březnu 2014.

 

Návštěvníci trhů vnímají farmářské trhy jako alternativu k supermarketům, avšak na trzích již hledají a očekávají kvalitní české produkty za přiměřenou cenu.

 

Zpracoval projektový tým CENTRAL MARKETS

 

Central Markets

 
Zodpovídá: Bc. Martina Kučerová
Vytvořeno / změněno: 12.3.2014 / 12.3.2014

 

Zobrazit vyhledávací formulář »


 
 

Tematická nabídka: Rozvoj kraje

Přeskočit nabídku
 

Informace v patě

Garant sekce:Ing. Jan Kadraba

Nyní jste v módu "Bez grafiky". Přepnutím do grafického módu zobrazíte standardní verzi webu.

web & design , redakční systém