Orientační nabídka


 

Panasonic seznámil kraj se svými záměry

logo ÚK
Ředitelka pro administrativu společnosti Panasonic Liquid Crystal Display Czech, s.r.o. Jana Hassmannová při dnešním jednání seznámila zástupce Krajského úřadu Ústeckého kraje s postupem ukončení působení firmy ve strategické průmyslové zóně Triangle u Žatce.
 

 
 

„Ukončení výroby v zóně Triangle není naší společnosti lhostejné, jedná se však o strategické rozhodnutí skupiny Panasonic, která se přizpůsobuje situaci na světovém trhu,“ uvedla Jana Hassmannová. Potvrdila, že společnost ukončí výrobu k 31. 12. 2012, kdy rovněž opustí závod většina zaměstnanců ze stávajícího počtu 600. Společnost bude dále procházet likvidací, která bude ukončena výmazem z obchodního rejstříku. Tento proces by měl být završen na konci 2. nebo 3. čtvrtletí příštího roku. Nepředpokládá se, že by na činnost společnosti navázal jako pokračovatel jakýkoli právní nástupce.

Zástupci Krajského úřadu Ústeckého kraje potvrdili, že kraj nemůže a ani jakkoli nehodlá zasahovat do obchodní politiky společnosti. Průmyslová zóna Triangle se bude i nadále rozvíjet i bez přispění dosavadního investora, který se rozhodl výrobu ukončit a zónu opustit. Jeho rozhodnutí nezbývá než respektovat.

Účastníci schůzky si ujasnili další postup při záměru prodeje objektu a pozemku investora. V tomto směru bude vyvíjena součinnost, o koupi uvedeného majetku mohou projevit zájem další potenciální investoři v zóně.

Připravil: OTI
 
Zodpovídá: RNDr. Zdeněk Rytíř
Vytvořeno / změněno: 11.11.2012 / 11.11.2012
 

 

Kontakt

Ústecký kraj
Velká Hradební 3118/48
400 02 Ústí nad Labem
tel.: +420 475 657 111
e-podatelna: epodatelna@kr-ustecky.cz
IČ: 70892156
DIČ: CZ70892156, je plátce DPH
Datová schránka: t9zbsva

Podrobný kontakt


Informace v patě

Nyní jste v módu "Bez grafiky". Přepnutím do grafického módu zobrazíte standardní verzi webu.

web & design , redakční systém