Logo Ústeckého krajeÚstecký kraj (odkaz na titulní stránku) 

Ústecký kraj - Oficiální web


International

Vyhledávání

 


Cesta: Titulní stránka > Servis pro podnikatele

 

Podnikatelem roku 2016 Ústeckého kraje se stal Hynek Sagan

 
Podnikatel ÚK 2016
Společnost Ernst and Young s podporou hejtmana Ústeckého kraje, Oldřicha Bubeníčka, vyhlásila na krajském úřadě vítěze soutěže EY Podnikatel roku 2016 Ústeckého kraje. Stal se jím Hynek Sagan, majitel a jednatel společnosti Armex Oil, s.r.o., sídlící v Děčíně.
Tisková zpráva ze dne 15. února 2017
 

 
 

Letošní vítěz Hynek Sagan patří mezi podnikatele, kteří mají smělé plány, umí je uvést do života, prosadit se v silné konkurenci, motivovat lidi kolem sebe a dát jim práci. Na úřadě převzal z rukou Ladislava Drlého, člena Rady Ústeckého kraje pro investice a majetek, Michala Půra, porotce soutěže a Heleny Sladkovské, ředitelky pořádající společnosti EY ocenění v podobě skleněné trofeje, diplomu a květiny.

Jeho firma je předním zaměstnavatelem v regionu a významně se podílí na jeho rozvoji. „Jako kraj se snažíme poskytnout dostatek volných ploch, zejména těch v majetku kraje. Také zajišťujeme pro podnikatele dostatek pracovní síly či stabilní podnikatelské prostředí,“ uvedl na slavnostním vyhlášení Ladislav Drlý.

 

Pokud by Hynek Sagan vyhrál i celostátní kolo soutěže o nejlepšího podnikatele v Česku, zúčastnil by se v červnu celosvětového finále v Monte Carlu. „Je mi ctí, že tu mohu dnes stát a že jsem zvítězil v tak prestižní soutěži. Ocenění nepatří jen mně, ale také zaměstnancům a hlavně mojí rodině,“ poděkoval šťastný vítěz Hynek Sagan.


01
Na akci byl přítomen kromě vítěze Hynka Sagana (vlevo) také člen Rady Ústeckého kraje Ladislav Drlý.

02
Na slavnostní vyhlášení přišel Hynek Sagan se svou dcerou. Vpravo je člen poroty soutěže Michal Půr.

 

 

 
Zodpovídá: Bc. Vít Hnízdil
Vytvořeno / změněno: 15.2.2017 / 15.2.2017

 

Zobrazit vyhledávací formulář »


 

Nyní jste v módu "Bez grafiky". Přepnutím do grafického módu zobrazíte standardní verzi webu.

web & design , redakční systém