Orientační nabídka


 

Poklady z regionů se těší na objevení – nákupní galerie regionálních produktů

Poklady mini
Internetová nákupní galerie s certifikovanými regionálními produkty Poklady z regionů hlásí už tři desítky zapojených výrobců a spoustu novinek. Projekt zaštiťuje Asociace regionálních značek, jejímž hlavním cílem je prostřednictvím regionálního značení zviditelnit regiony České republiky.
 

 
 

Projekt prezentuje jak regiony tradiční, známé například svou zachovalou přírodou, zdravým prostředím, lidovými tradicemi, nebo i "nové" či zapomenuté a upozornit na zajímavé produkty, které zde vznikají.

V eshopu najdete jak aktuální tematické nabídky valentinské a jarní, tak i klasiku českých kreativních hraček, stavebnici MERKUR s více než stoletou historií, proutěné košíky, nápadité textilní doplňky pro malé i velké, obměňuje se sortiment koženého zboží, do nabídky přibyly řeznické výrobky ve skle. Z Ústeckého kraje zde vypráví svůj příběh a k zakoupení jsou výrobky z Brašnářství Petry Valešové z Chuderova, produkty z farmy Evy Čechurové z Lubence, voňavé výrobky a zážitky z Mýdlárny u Zámku v Teplicích a sladké lanýže Čokoládové laboratoře z Litoměřic.

Hlavně ale všichni prodávající mají na eshopu kromě výrobků také svůj příběh, který se často čte se zatajeným dechem. Ve zkratce to často působí skoro jako pohádka, ale kolik energie, píle a často i odvahy dělat věci "jinak" za většinou z popsaných osudů stojí!

Přijměte tedy pozvání do nákupní galerie, kde se nespěchá, kde můžete v klidu objevovat kvalitní produkty se zaručeným původem za férovou cenu. A pokud se rozhodnete nakoupit, uděláte tím hned trojnásobnou radost – kupujícímu, obdarovanému i konkrétnímu výrobci!

 >>> www.pokladyzregionu.cz <<<

Ústecký kraj podporuje certifikaci regionálních produktů, služeb a zážitků prostřednictvím Asociace regionálních značek. Vydává Katalog řemeslné výroby, kde mají své místo držitelé regionálních značek Českosaské Švýcarsko regionální produkt®, Krušnohoří regionální produkt®, České středohoří regionální produkt®, Poohří regionální produkt®, patřící právě do Asociace regionálních značek. Certifikát garantuje původ výrobku v daném regionu, kvalitu, dokládá, že výrobek nepoškozuje životní prostředí a hlavně zaručuje jedinečnost plynoucí ze vztahu k regionu např. v tradici, místních surovinách, řemeslné práci, motivu regionu nebo v jiné výjimečné vlastnosti.

Poklady ilu

 
Zodpovídá: RNDr. Eva Poslová
Vytvořeno / změněno: 6.6.2022 / 6.6.2022
 

 

Kontakt

Ústecký kraj
Velká Hradební 3118/48
400 01 Ústí nad Labem
tel.: +420 475 657 111
e-podatelna: epodatelna@kr-ustecky.cz
IČ: 70892156
DIČ: CZ70892156, je plátce DPH
Datová schránka: t9zbsva

Podrobný kontakt


Informace v patě

Nyní jste v módu "Bez grafiky". Přepnutím do grafického módu zobrazíte standardní verzi webu.

web & design , redakční systém

 

Tento web využívá cookies. Některé z nich mohou sloužit pro analytické účely.

O cookies