Logo Ústeckého krajeÚstecký kraj (odkaz na titulní stránku) 

Ústecký kraj - Oficiální web


International

Vyhledávání

 


Cesta: Titulní stránka > Média

 

POZVÁNKA 7.3. - Novinářský den se seriálem ČT SEVER

 
 

 
 

Vážení novináři,

 

Česká televize ve spolupráci s Filmovou kanceláří Ústeckého kraje Vás zvou na natáčení kriminálního thrilleru SEVER v Ústí nad Labem-Neštěmicích. Jedná se o pozvání "na plac", především o prezentaci projektu, rozhovory, atp. Rádi se s Vámi potkáme ve čtvrtek 7. března v dopoledních hodinách při realizaci scény „přepadení pošty“. K dispozici Vám budou herci Jiří Mádl, Štěpán Benoni, režisér Robert Sedláček, producent FilmBrigade Petr Bílek a kreativní producent České televize Jan Lekeš.

V případě zájmu prosím do středy 6. března kontaktujete Daniel.Marsalik@ceskatelevize.cz pro bližší informace a upřesnění místa.

Šestidílný seriál bude příběhem nadějného kriminalisty, který věří ve spravedlnost a čest, tudíž nezůstane lhostejný ke korupci svých nadřízených. Za to je ale následně potrestán a z vyšetřovatele se tak stává vyšetřovaný. Dramatická série vychází z atraktivního prostředí policie, s několika liniemi a překvapivými zvraty, které umožňují poznat způsob fungování nejsilnější státní mocenské organizace ve všech jejích složkách, jejich propojení i soupeření.
 
Zodpovídá: Mgr. et Mgr. Magdalena Fraňková
Vytvořeno / změněno: 4.3.2019 / 4.3.2019

Kontext

Umístění: Složky dokumentů > Média - OMK > Pozvánky
 

Zobrazit vyhledávací formulář »


 

Nyní jste v módu "Bez grafiky". Přepnutím do grafického módu zobrazíte standardní verzi webu.

web & design , redakční systém