Logo Ústeckého krajeÚstecký kraj (odkaz na titulní stránku) 

Ústecký kraj - Oficiální web


International

Vyhledávání

 


Cesta: Titulní stránka > Média

 

POZVÁNKA - Společná tisková konference Ústeckého a Libereckého kraje k zachování dopravní obslužnosti

 
foto
Tisková konference se uskuteční ve čtvrtek 20. srpna od 11:00 na Krajském úřadu Libereckého kraje, U Jezu 642/2a, Liberec ve 3. patře v zasedací místnosti hejtmana.
 

 
 

Dobrý den do redakcí,

zveme Vás na společnou tiskovou konferenci Ústeckého a Libereckého kraje, která se bude týkat ekonomických dopadů na systém veřejné dopravy v krajích. Koronavirová krize přinesla výrazný pokles tržeb ve veřejné dopravě. Ústecký ani Liberecký kraj nechce škrtat spoje a chce apelovat na stát, aby krajům finančně pomohl a neproškrtal rozpočet na veřejnou dopravu. Tisková konference se uskuteční ve čtvrtek 20. srpna od 11:00 na Krajském úřadu Libereckého kraje, U Jezu 642/2a, Liberec ve 3. patře v zasedací místnosti hejtmana. Tiskové konference se zúčastní náměstek hejtmana Ústeckého kraje pro dopravu Jaroslav Komínek, hejtman Libereckého kraje a předseda Komise Rady AKČR pro dopravu Martin Půta, náměstek hejtmana pro oblast dopravy, investic a veřejných zakázek Jan Sviták a vedoucí odboru dopravy a silničního hospodářství Jindřich Franěk.

 

Tiskovou konferenci bude také možno sledovat on-line přímo na Facebooku Libereckého kraje https://www.facebook.com/libereckraj

 

Těšíme se Vás.

 
Zodpovídá: Mgr. Markéta Voleníková
Vytvořeno / změněno: 14.8.2020 / 14.8.2020

Kontext

Umístění: Složky dokumentů > Média - OMK > Pozvánky
 

Zobrazit vyhledávací formulář »


 

Nyní jste v módu "Bez grafiky". Přepnutím do grafického módu zobrazíte standardní verzi webu.

web & design , redakční systém