Orientační nabídka


 

Pozvánka - Ústecký kraj hostitelem mezinárodní konference projektu 23. - 24.11. 2010 Červený Hrádek, Jirkov

 

 
 

 

Ústecký kraj, partner projektu „Listen to the Voice of Villages“ připravuje mezinárodní konferenci projektu na zámečku Červený Hrádek u Jirkova.

Součástí akce bude i studijní cesta po navržených tematických trasách, které byly v rámci projetu připraveny. Tyto „naučné stezky“ protínají území zasažené těžbou a návštěvníky seznámí s procesy těžby, rekultivace i historií dolování.

Nový produkt pro cestovní ruch bude zařazen do nabídky mezinárodní asociace „Vital Vilages“, vytvořené v rámci projektu, jejímiž členy se stávají všichni partneři projektu. Ústecký kraj bude nový produkt nabízet prostřednictvím o.p.s. České Švýcarsko.

Zpracování nové nabídky pro cestovní ruch by nebylo možné bez úzké spolupráce se zástupci zapojených obcí, Severočeskými doly a.s., které realizaci projektu výrazně podpořily, hejtmanka ústeckého kraje, paní Jana Vaňhová podepsala v prosinci 2009 „Deklaraci o spolupráci na projektu Listen to the Voice of Villages“ s ředitelem Severočeských dolů a.s. panem Janem Demjanovičem. Realizaci projektu také podporuje Český svaz žen, který se podílí na přípravě tematických okruhů.

Mezinárodní akce se bude konat za účasti zahraničních partnerů projektu a jejich spolupracujících subjektů, představitelů Ústeckého kraje, Ministerstva pro místní rozvoj a místních spolupracujících partnerů projektu.


 
Zodpovídá: Radovan Fráňa
Vytvořeno / změněno: 10.1.2011 / 10.1.2011
 

 

Kontakt

Ústecký kraj
Velká Hradební 3118/48
400 02 Ústí nad Labem
tel.: +420 475 657 111
e-podatelna: epodatelna@kr-ustecky.cz
IČ: 70892156
DIČ: CZ70892156, je plátce DPH
Datová schránka: t9zbsva

Podrobný kontakt


Informace v patě

Nyní jste v módu "Bez grafiky". Přepnutím do grafického módu zobrazíte standardní verzi webu.

web & design , redakční systém