Logo Ústeckého krajeÚstecký kraj (odkaz na titulní stránku) 

Ústecký kraj - Oficiální web


International

Vyhledávání

 


Cesta: Titulní stránka > Média

 

Předsedou představenstva Krajské zdravotní byl zvolen MUDr. Ondřej Štěrba

 
KZ Předseda
Představenstvo Krajské zdravotní, a.s. (KZ), má nového předsedu. Je jím MUDr. Ondřej Štěrba, kterého zvolili členové představenstva na svém jednání v pátek 11. června 2021. Novými členy představenstva společnosti se stali Stanislav Dostál a Jakub Komárek.
Tisková zpráva ze dne 11. června 2021
 

 
 
„Opakovaně již zaznělo, že cílem vedení Krajské zdravotní, a.s., je, aby se z jejích nemocnic stala léčebně preventivní zařízení, která snesou minimálně srovnání s evropským standardem a obstojí v něm nebo jej dokonce převýší. A přesně tohle je i cílem mým. Máme před sebou celou řadu úkolů, jako je například zdárné proočkování obyvatel Ústeckého kraje proti nemoci COVID-19 nebo již naplánované investiční projekty. Pokračujeme také v řešení personálních otázek. Právě špičkový personál je klíčový pro poskytování té nejvyšší možné dostupné zdravotní péče,“ řekl nový předseda představenstva KZ MUDr. Ondřej Štěrba.

MUDr. Ondřej Štěrba je gastroenterolog, pochází z Litoměřic, kde je členem zastupitelstva. Od listopadu 2020 je členem představenstva KZ.

Zdroj: info@kzcr.eu

01
MUDr. Ondřej Štěrba

  
Zodpovídá: Bc. Vít Hnízdil
Vytvořeno / změněno: 11.6.2021 / 11.6.2021 | Zveřejnit od: 11.6.2021

 

Zobrazit vyhledávací formulář »


 

Nyní jste v módu "Bez grafiky". Přepnutím do grafického módu zobrazíte standardní verzi webu.

web & design , redakční systém