Orientační nabídka


 

Premiéra sociálního fóra Ústeckého kraje

logo ÚK
První odborná konference zaměřená na sociální problematiku regionu se uskutečnila 25. září v krajském městě pod názvem 1. Sociální fórum Ústeckého kraje. Organizátorem byla spolu s krajem Hospodářská a sociální rada ÚK, partnerem pak byl Pakt zaměstnanosti ÚK. Akce se uskutečnila pod záštitou MPSV ČR.
 

 
 

V tematickém bloku věnovaném problematice zaměstnanosti a jejím specifikům v Ústeckém kraji se panelové diskuze zúčastnil 1. náměstek hejtmana Martin Klika, ředitel Krajského Úřadu práce Radim Gabriel, zástupci vybraných škol a personalisté firem. Diskuzi uvedla a moderovala Dagmar Prošková, výkonná manažerka Paktu zaměstnanosti ÚK.

Druhý blok byl věnován problematice exekucí a zadluženosti v regionu a jejímu vlivu na sociální statut obyvatel. Téma uvedla a diskuzi moderovala Gabriela Nekolová, náměstkyně ministryně práce a sociálních věcí a současně předsedkyně HSR ÚK.

Poslední blok konference byl věnován tématu bydlení a soužití obyvatel v kontextu sociálního vyloučení. Úvod k tématu přednesl a panelové diskuze se zúčastnil 1. náměstek hejtmana Martin Klika, v jehož kompetenci je oblast sociálních věcí a bezpečnosti. Palisty v tomto bloku byla i poslankyně Hana Aulické Jírovcová a Drahomíra Miklošová, starostka Obrnic a předsedkyně kontrolního výboru Zastupitelstva Ústeckého kraje.

Podrobnosti k jednotlivým blokům naleznete na webu www.forumusteckykraj.cz.

 
Zodpovídá: RNDr. Zdeněk Rytíř
Vytvořeno / změněno: 26.9.2017 / 26.9.2017
 

 

Kontakt

Ústecký kraj
Velká Hradební 3118/48
400 02 Ústí nad Labem
tel.: +420 475 657 111
e-podatelna: epodatelna@kr-ustecky.cz
IČ: 70892156
DIČ: CZ70892156, je plátce DPH
Datová schránka: t9zbsva

Podrobný kontakt


Informace v patě

Nyní jste v módu "Bez grafiky". Přepnutím do grafického módu zobrazíte standardní verzi webu.

web & design , redakční systém

 

Tento web využívá cookies. Některé z nich mohou sloužit pro analytické účely.

O cookies