Orientační nabídka


 

Prestižní ocenění pro hejtmanku Janu Vaňhovou

i
Ocenění Českých 100 nejlepších pro významné společnosti na českém trhu se v pátek 25. listopadu rozdělovaly na Pražském hradě. Ceny už šestnáct let udílí panevropská společnost pro kulturu, vzdělávání a vědeckotechnickou spolupráci Comenius. Prestižní ocenění Lady PRO 2011 bylo uděleno hejtmance Ústeckého kraje Janě Vaňhové.
 

 
 

V letošní anketě Českých 100 nejlepších firem zvítězila automobilka Škoda Auto, která tak v čele žebříčku nahradila energetickou společnost ČEZ. Ta skončila na druhém místě. Třetí se umístil Agrofert Holding. Výsledky poskytl organizátor soutěže, kterým je občanské sdružení Comenius.

V rámci soutěže Českých 100 nejlepších se nerozdělují jen ocenění firmám za jejich úspěchy v byznysu, ale i osobám, ženám (Lady PRO) a mužům (Gentleman PRO), které se významně podílejí na politickém, podnikatelském, společenském, vědeckém  a sportovním životě České republiky.

Čestný titul LADY PRO, v lehké nadsázce profesionální Lady, náleží ženám, které ve své manažerské, obchodní, politické, sportovní, umělecké nebo jiné významné činnosti a kariéře, a mateřství patří k těm nejcennějším, dosáhly skutečně mimořádných úspěchů a při své každodenní časově, odborně a mnohdy i fyzicky náročné práci a činnosti dokázaly zůstat okouzlujícími ženami.

V nedávných ročnících se nositelkami Lady PRO staly například Miroslava Němcová, předsedkyně Poslanecké sněmovny, Blanka Matragi nebo Barbora Špotáková.

 

Připravil: OTI

ii
Hejtmanka Jana Vaňhová s náčelníkem Generálního štábu AČR, armádním generálem Vlastimilem Pickem

iii

 
Zodpovídá: RNDr. Zdeněk Rytíř
Vytvořeno / změněno: 28.11.2011 / 28.11.2011
 

 

Kontakt

Ústecký kraj
Velká Hradební 3118/48
400 02 Ústí nad Labem
tel.: +420 475 657 111
e-podatelna: epodatelna@kr-ustecky.cz
IČ: 70892156
DIČ: CZ70892156, je plátce DPH
Datová schránka: t9zbsva

Podrobný kontakt


Informace v patě

Nyní jste v módu "Bez grafiky". Přepnutím do grafického módu zobrazíte standardní verzi webu.

web & design , redakční systém