Orientační nabídka


 

PREVEDIG nabízí antigenní testování s certifikátem v němčině

prevedig
Laboratorně diagnostické centrum PREVEDIG, které v Ústeckém kraji nabízí své služby v Krupce, Ústí nad Labem a v Teplicích, provádí kromě klasických PCR testů i antigenní testování.
Tisková zpráva ze dne 28. ledna 2021
 

 
 

Vzhledem k velkému zájmu o tento typ testování zejména v řadách pendlerů, přistoupila laboratoř k tomu, že certifikát o výsledku z antigenního testování dodává dvoujazyčně, tedy v českém a německém jazyce.

Jako jedny z prvních institucí v České republice zavedly laboratoře PREVEDIG také více citlivý antigenní test zpracovávaný strojově na automatickém analyzátoru v laboratorních podmínkách. Podle slov ředitele společnosti Kamila Řády je tento laboratorní test výrazně spolehlivější než papírkový rychlotest. 

Výsledek laboratoř zasílá e-mailem, obvyklá doba doručení výsledku je variabilní podle místa odběru a pohybuje se v intervalu 3 až 10 hodin po odběru. V případě nutné konfirmace vzorku PCR metodou je tento test proveden ze stejné zkumavky jako antigenní test a odpadá tak nutnost podstoupit další stěr z nosohltanu. Výsledek PCR testu je dostupný do 24 hodin.

Na všechna tři odběrová místa v Ústeckém kraji je možné se objednat přes rezervační formulář www.prevedig.cz nebo www.testynacovid.cz.

 
Zodpovídá: Mgr. Hana Šťástková
Vytvořeno / změněno: 28.1.2021 / 28.1.2021
 

 

Kontakt

Ústecký kraj
Velká Hradební 3118/48
400 02 Ústí nad Labem
tel.: +420 475 657 111
e-podatelna: epodatelna@kr-ustecky.cz
IČ: 70892156
DIČ: CZ70892156, je plátce DPH
Datová schránka: t9zbsva

Podrobný kontakt


Informace v patě

Nyní jste v módu "Bez grafiky". Přepnutím do grafického módu zobrazíte standardní verzi webu.

web & design , redakční systém