Orientační nabídka


 

Prezident Miloš Zeman sklidil potlesk seniorů v mosteckém divadle

mm
Vyhlášení dalšího ročníku talentové soutěže Senior Art 2017 proběhlo v mosteckém divadle za účasti hejtmana Oldřicha Bubeníčka, primátora Mostu Jana Paparegy a prezidenta ČR Miloše Zemana, který v rámci své oficiální návštěvy Ústeckého kraje předal ceny vítězům.
 

 
 

„Jsem rád, že jsme se zde sešli v tak hojném počtu, abychom si připomněli, že 1. října byl den seniorů, ale hlavně abychom předali ceny těm nejaktivnějším ve svém podzimu života, kteří uspěli v soutěži a také přivítali vzácného hosta, prezidenta Miloše Zemana, který dnes zahájil svoji již pátou návštěvu kraje. Tento večer je takovým vyvrcholením dnešního dne,“ řekl na úvod hejtman Ústeckého kraje Oldřich Bubeníček.

Vyhlášení výtvarné soutěže Senior Art 2017 inicioval Ústecký kraj již před čtyřmi lety. Soutěž pro seniory Senior Art 2017 pořádá Ústecký kraj ve spolupráci s Krajskou radou seniorů Ústeckého kraje, které předsedá Alois Malý. Soutěž je určena pro seniory ve věku nad 60 let s trvalým pobytem v Ústeckém kraji, včetně uživatelů služby domovu pro seniory v Ústeckém kraji. Letos poprvé senioři soutěžili v tvůrčím psaní v kategorii poezie a próza.

Po slavnostním vyhlášení pokračoval prezident Miloš Zeman spolu s hejtmanem do Ústí nad Labem na pracovní večeři s členy Rady Ústeckého kraje, které se zúčastnili také nositelé Ceny za společenskou odpovědnost (CSR).

mo
Prezidenta Miloše Zemana a hejtmana Oldřicha Bubeníčka přivítal mostecký primátor Jan Paparega

mo
Setkání se seniory v divadle v Mostě

mo

mo

 

mo


 

 

 

 
Zodpovídá: RNDr. Zdeněk Rytíř
Vytvořeno / změněno: 4.10.2017 / 4.10.2017
 

 

Kontakt

Ústecký kraj
Velká Hradební 3118/48
400 02 Ústí nad Labem
tel.: +420 475 657 111
e-podatelna: epodatelna@kr-ustecky.cz
IČ: 70892156
DIČ: CZ70892156, je plátce DPH
Datová schránka: t9zbsva

Podrobný kontakt


Informace v patě

Nyní jste v módu "Bez grafiky". Přepnutím do grafického módu zobrazíte standardní verzi webu.

web & design , redakční systém

 

Tento web využívá cookies. Některé z nich mohou sloužit pro analytické účely.

O cookies