Logo Ústeckého krajeÚstecký kraj (odkaz na titulní stránku) 

Ústecký kraj - Oficiální web


International

Vyhledávání

 


Cesta: Titulní stránka > Média

 

Prezident zvažuje návštěvu kraje při zimní olympiádě dětí a mládeže

 
b
Prezident Miloš Zeman byl pozván na zimní olympiádu dětí a mládeže. Slavnostního pozvání se ujala náměstkyně hejtmana Ústeckého kraje Jana Vaňhová při prezidentově návštěvě bílinského gymnázia. „Rádi bychom pana prezidenta přivítali při konání Her VII. zimní olympiády dětí a mládeže. Jeho přítomnosti by potěšila organizátory her a podpořila mladé sportovce,” uvedla Jana Vaňhová.
 

 
 

Nabídku prezident nyní zvažuje. Aby bylo rozhodování jednodušší, dostal z rukou náměstkyně pamětní medaili olympiády a od hejtmana Ústeckého kraje Oldřicha Bubeníčka originální tričko s logem her a s vytištěným jménem na zádech. „Chybí ještě startovní číslo,” glosoval s humorem sobě vlastním prezident předání dárku. Poté se seznámil s maskotem olympiády.

Miloš Zeman v bílinském gymnáziu besedoval s žáky v rámci své návštěvy Ústeckého kraje. Upřímně odpovídal na otázky týkající se současné politické situace v České republice i ve světě, hovořil se studenty o jejich budoucnosti, podělil se s nimi o své názory. Setkal se také s vedením města Bíliny.

Hry VII. zimní olympiády dětí a mládeže se budou na několika místech v kraji konat od 17. do 22. ledna příštího roku. O tom, zda přijede mladé sportovce podpořit i prezident, budou organizátoři předem informovat.

b
Prezidentská návštěva na bílinském gymnáziu se symbolikou ODM

b

b

 

b
Náměstkyni hejtmana Janě Vaňhové asistoval při pozvání prezidenta na olympiádu dětí a mládeže maskot ODM Bambu

 

b

 

b

 

 

 

 
Zodpovídá: RNDr. Zdeněk Rytíř
Vytvořeno / změněno: 9.12.2015 / 9.12.2015

 

Zobrazit vyhledávací formulář »


 

Nyní jste v módu "Bez grafiky". Přepnutím do grafického módu zobrazíte standardní verzi webu.

web & design , redakční systém