Logo Ústeckého krajeÚstecký kraj (odkaz na titulní stránku) 

Ústecký kraj - Oficiální web


International

Vyhledávání

 


Cesta: Titulní stránka > Média

 

Přijďte oslavit advent s Ústeckým krajem na Nový Hrad u Jimlína tuto sobotu

 
001
Na tuto sobotu připravil Ústecký kraj další kulturní a zábavnou akci na zámku Nový Hrad u Jimlína, která chce zpříjemnit všem návštěvníkům čas adventu, tedy čas předvánoční. Prostory zámku, který je v majetku Ústeckého kraje, nabídnou nejen atraktivní program, ale také rozsvícení vánočního stromu, ohňovou show a ohňostroj. Akce se zúčastní hejtmanka Ústeckého kraje Jana Vaňhová.
Tisková zpráva z 2. 12. 2010
 

 
 

Program na zámku Nový Hrad u Jimlína odstartuje v sobotu 4. prosince v 10 hodin dopoledne a bude pokračovat až do vyvrcholení v 17 hodin, kdy se návštěvníci dočkají rozsvěcení vánočního stromu a ohňostroje. Na hlavní scéně na 1. nádvoří se postupně představí celá řada hudebních a divadelních představení, další vystoupení nabídnou také zámecká kaple a Rytířský sál. Vedle toho bude připravené pravé peklo s čerty, prohlídky zámku s průvodci v dobových kostýmech, výstava betlémů, hry pro děti, či historické trhy s vánočním zbožím. Návštěvníci budou mít možnost zakoupit si vánoční cukroví či drobnosti, které dotvoří jejich vánoční výzdobu.

Perličkou celého odpoledne bude vystoupení pěveckého sboru Koťata, dále medvědáře s živým medvědem, ukázka dravých ptáků a již zmíněné rozsvěcení vánočního stromu, ohňová show a ohňostroj. Navíc každý, kdo do Jimlína dorazí s vlastnoručně vyrobenou vánoční ozdobou na stromeček, dostane sladkou odměnu.

Vstupné na akci bude dobrovolné. Vybrané peníze poslouží na opravu zámecké hladomorny.

 

Připravila:

Bc. Alena Tichá

oddělení tiskových informací

Kancelář hejtmana Ústeckého kraje

Velká Hradební 48, 400 02 Ústí nad Labem

Tel.: 475 657 741, ticha.a@kr-ustecky.cz,

www.kr-ustecky.cz

 
Zodpovídá: Mgr. Alena Tichá
Vytvořeno / změněno: 3.12.2010 / 3.12.2010

 

Zobrazit vyhledávací formulář »


 

Nyní jste v módu "Bez grafiky". Přepnutím do grafického módu zobrazíte standardní verzi webu.

web & design , redakční systém