Logo Ústeckého krajeÚstecký kraj (odkaz na titulní stránku) 

Ústecký kraj - Oficiální web


International

Vyhledávání

 


Cesta: Titulní stránka > Rozvoj kraje > Evropské fondy > Programové období 2021 - 2027

 
 
 
 

Informační letáky a publikace k období 2021 - 2027


Dotace EU Na stránkách MMR ČR, resp. portálu www.dotaceeu.cz, jsou umisťovány infoletáky k různým tématům, například k prioritám politiky soudržnosti, evropským fondům atd. 

Informační materiály jsou ke stažení zdeAkční plán Strategie regionálního rozvoje ČR 21+ na roky 2021 a 2022 byl schválen vládou

MMR ČR Vláda dne 11. 1. 2021 schválila Akční plán , který obsahuje aktivity podporující regiony, a naplní cíle Strategie regionálního rozvoje ČR 21+.  Stejně jako samotná strategie stojí na principu tzv. územní dimenze, tedy efektivního využití dostupných zdrojů na řešení problémů konkrétního regionu nebo  rozvíjení jeho potenciálu.  


Pozvánka na konferenci:
Evropské fondy po roce 2020: Budoucnost politiky soudržnosti v ČR

MMR ČR

Ministerstvo pro místní rozvoj ČR pořádá dne 8. 12. 2020 od 9.00 hodin online konferenci zaměřenou na dotační situaci po roce 2020. Zájemci jsou srdečně zváni, není třeba se registrovat, přenos proběhne formou streamu přímo na tomto odkaze. Na témže místě naleznete program konference a další užitečné informace. 


ITI - Ústecko-chomutovská aglomerace

ITI - ÚchA

ITI (Integrovaná územní investice) je jedním z integrovaných nástrojů, které jsou využívány pro získávání finančních prostředků z operačních programů EU. Nástroj ITI je určen pro rozvoj metropolitních oblastí, kam se dle Strategie regionálního rozvoje ČR řadí také Ústecko-chomutovská aglomerace. 

>> Aktuální informace a harmonogram výzev najdete zde.


Roadshow IROP

MMR ČR
Cílem Roadshow IROP je představit nejen změny a novinky v IROP pro období 2021-2027, ale také nastavení a zaměření Integrovaných územních investic (ITI) a Komunitně vedeného místního rozvoje (CLLD) pro období 2021-2027. Roadshow IROP během roku 2020 postupně navštíví všechna krajská města. 

10. 9. 2020 v Ústí nad Labem (UJEP) - program a obsah semináře ke stažení: 

Zobrazit výběr sloupců tabulky »


Kontext

Umístění: Složky dokumentů > Rozvoj kraje - 2014 > Programové období 2021 - 2027

Zobrazit aktuální dokumenty | archiv dokumentů | dokumenty včetně archivu

Zobrazit vyhledávací formulář »


 

Nyní jste v módu "Bez grafiky". Přepnutím do grafického módu zobrazíte standardní verzi webu.

web & design , redakční systém