Logo Ústeckého krajeÚstecký kraj (odkaz na titulní stránku) 

Ústecký kraj - Oficiální web


International

Vyhledávání

 


Cesta: Titulní stránka > Média

 

Pro žáky Střední školy stavební a strojní v Teplicích se staví moderní komplex

 
škola
Hejtman Ústeckého kraje Oldřich Bubeníček přijal nabídku ředitele Střední školy stavební a strojní Teplice Aleše Frýdla a navštívil stavbu autodílen, které budou od příštího roku sloužit k odbornému výcviku žáků učebního oboru automechanik a autoelektrikář.
Tisková zpráva ze dne 24. dubna 2019
 

 
 

Tato stavba je částečně financovaná z evropských fondů a dále Ústeckým krajem. Na tuto stavbu bude navazovat obrovská investice do výstavby nové školy a dále dílen pro karosáře a truhláře. Realizací této stavby se vytvoří jedinečný moderní komplex určený zejména pro vzdělávání učňovské mládeže.

„Ústecký kraj tímto realizuje dlouhodobou strategii podpory školství. Uvědomujeme si význam právě učňovského školství pro budoucnost tohoto kraje. Chceme žákům vytvořit moderní komplex, ve kterém jim bude umožněno pracovat na špičkovém vybavení, aby byli perfektně připraveni pro své budoucí povolání“, řekl hejtman Bubeníček.

„Věříme, že vytvořením tohoto kampusu s nejmodernějším vybavením přilákáme další zájemce o tak žádané učební obory. I přes nárůst počtu žáků na naší škole v posledních letech stále stoupá zájem o absolventy učebních oborů. Vytvořením nového kampusu jistě ovlivníme žáky při rozhodování a následně zvýšíme i počet tak žádaných absolventů. Nové prostředí nám umožní ještě dále zvyšovat úroveň teoretické výuky i odborného výcviku, což je smyslem naší práce“, navázal ředitel školy Aleš Frýdl.

01

02

03
Stavbyvedoucí Petr Hammerle ukazuje hejtmanovi, jak pokračuje stavba komplexu.

 

 


 


 
Zodpovídá: Vít Hnízdil
Vytvořeno / změněno: 24.4.2019 / 24.4.2019 | Zveřejnit od: 24.4.2019

 

Zobrazit vyhledávací formulář »


 
 

Tematická nabídka: Média

Přeskočit nabídku
 

Informace v patě

Garant sekce:Ing. Lucie Dosedělová

Nyní jste v módu "Bez grafiky". Přepnutím do grafického módu zobrazíte standardní verzi webu.

web & design , redakční systém