Orientační nabídka


 

Projekt "Podpora"

 
Projekt "Program podpory zaměstnanosti v Ústeckém kraji " (zkráceně "Podpora", reg. č. CZ.1.04/2.1.01/E1.00004) byl realizován v období od 1. prosince 2014 do 31. října 2015.

Hlavním cílem projektu bylo zajistit aktivní zapojení cílové skupiny – osob starších 50 let a dlouhodobě nezaměstnaných osob – na trh práce v Ústeckém kraji pomocí komplexu provázaných nástrojů aktivní politiky zaměstnanosti (APZ) a podpořit tak zaměstnanost této cílové skupiny v Ústeckém kraji. Cílovou skupinu tvořily konkrétně uchazeči o zaměstnání evidovaní na Úřadu práce ČR déle než 6 měsíců a uchazeči a zájemci o zaměstnání starší 50 let.

Projektové aktivity se zaměřily zejména na motivaci a aktivizaci cílových skupin, zvýšení kvalifikace a zprostředkování udržitelného zaměstnání účastníkům projektu. Součástí projektu bylo i vytvoření a využití inovačního nástroje individuálního koučinku pro nezaměstnané osoby starší 50 let.

Projekt byl realizován Ústeckým krajem v pozici příjemce grantu a těmito pěti projektovými partnery:

1) Úřadem práce České republiky - zejména krajskou pobočkou v Ústí nad Labem a jeho kontaktními pracovišti v Děčíně, Mostě, Litvínově, Teplicích a v Ústí nad Labem,
3) vzdělávací obecně prospěšnou společností Omni Tempore,
4) spolkem Interagent,

Níže je k dispozici ke stažení jeden z nejvýznamnějších v rámci projektu vzniklých materiálů, který může posloužit pro realizaci obdobně zaměřených aktivit dalších subjektů:

 

Kontakt

Ústecký kraj
Velká Hradební 3118/48
400 01 Ústí nad Labem
tel.: +420 475 657 111
e-podatelna: epodatelna@kr-ustecky.cz
IČ: 70892156
DIČ: CZ70892156, je plátce DPH
Datová schránka: t9zbsva

Podrobný kontakt


Informace v patě

Nyní jste v módu "Bez grafiky". Přepnutím do grafického módu zobrazíte standardní verzi webu.

web & design , redakční systém