Logo Ústeckého krajeÚstecký kraj (odkaz na titulní stránku) 

Ústecký kraj - Oficiální web


International

Vyhledávání

 


Cesta: Titulní stránka > Pakt zaměstnanosti > Projekty > Ukončené projekty > Projekt "Společně to dokážeme"

 

Projekt "Společně to dokážeme"

 
 
Projekt "Komplexní program podpory mladých lidí na trh práce v Ústeckém kraji" (zkráceně "Společně to dokážeme", reg. č. CZ.1.04/2.1.01/D8.00024 ) byl realizován v období od 1. září 2014 do 31. října 2015.

Hlavním cílem projektu bylo zvýšení zaměstnanosti cílové skupiny mladých lidí prostřednictvím efektivního a cíleného komplexního souboru nástrojů a opatření aktivní politiky zaměstnanosti. Cílovou skupinu tvořili konkrétně uchazeči o zaměstnání, fyzické osoby do 20 let věku, resp. do 25 let věku (absolventy SŠ a VŠ), která patří v Ústeckém kraji k jedné z nejvíce ohrožených cílových skupin na trhu práce a dále na cílovou skupinu zájemců o zaměstnání, a to na žáky posledních ročníků středních škol regionu Mostecka, Litvínovska, Roudnice nad Labem a Děčínska.

Projektové aktivity prostřednictvím individuální i skupinové práce podpořily aktivní zapojení mladých lidí z Ústeckého kraje na regionální trh práce, a přispěly ke zvýšení její zaměstnanost a zlepšení konkurenceschopnost Ústeckého kraje jako takového.

Projekt byl realizován Ústeckým krajem v pozici příjemce grantu a těmito čtyřmi projektovými partnery:


Níže jsou k dispozici ke stažení nejvýznamnější v rámci projektu vzniklé materiály, které mohou posloužit pro realizaci obdobně zaměřených aktivit dalších subjektů:


Situační vícezdrojová analýza cílové skupiny mladých lidí v návaznosti na OP Zaměstnanost, investiční prioritu 1.5 v Ústeckém kraji

 

Kontext

Umístění: Menu > 2014 - Mapa stránek > Pakt zaměstnanosti > Projekty > Ukončené projekty > Projekt "Společně to dokážeme"

Zobrazit vyhledávací formulář »


 

Nyní jste v módu "Bez grafiky". Přepnutím do grafického módu zobrazíte standardní verzi webu.

web & design , redakční systém