Logo Ústeckého krajeÚstecký kraj (odkaz na titulní stránku) 

Ústecký kraj - Oficiální web


International

Vyhledávání

 


Cesta: Titulní stránka > Rozvoj kraje > Projekty > CENTRAL MARKETS > Publicita

 

Projektový tým Central Markets navštívil polské město Krakov

 
Hlavní foto Krakov
V Ústí nad Labem 20. května 2014
 

 
 

hlavni foto KrakovVe dnech 15. – 16. května 2014 přichystali partneři z polského města Krakov už čtvrtý mezinárodní workshop k projektu „Central Markets – Revitalizace a propagace tradičních trhů ve střední Evropě“. Workshopu se zúčastnilo všech 8 partnerů, mezi než patřil i projektový tým z Ústeckého kraje.

Na začátku prvního dne workshopu navštívili zástupci Ústeckého kraje společně s dalšími partnery tři tržnice, které jsou zapojeny do pilotní akce polských partnerů. Trhy jsou zde otevřeny každý pracovní den od brzkých hodin až do pozdního večera. Organizátoři všech tří trhů se projektovým partnerům věnovali a nabídli také ukázky zboží, které se zde prodává. Převážně se jedná o ovoce, zeleninu, masné a mléčné výrobky, sladkosti a také ryby. Na žádném trhu v Polsku nesmí chybět místní specialita „zapjekanka“.

Odpoledne pak bylo věnováno prezentacím. Všech osm projektových partnerů prezentovalo jejich dosavadní naplnění výstupů pilotních akcí. Manažerka projektu za Ústecký kraj Michaela Řeháková seznámila ostatní partnery s naplňováním pilotní akce, do níž patří Manuál pro nové organizátory trhů, vytvoření seznamu prodejců a vytvoření lokální databáze produktů a propagace značky Regionální potravina. Zástupce vedoucího partnera projektu zaujala skutečnost, že ústeckému projektovému týmu se daří oslovovat klíčové hráče v oblasti tradičních trhů. „Byli velmi překvapeni, na kolika schůzkách náš tým prezentoval pilotní akci, celý projekt i jeho výstupy. Nikdo z ostatních partnerů v tomto ohledu není tolik úspěšný.“ řekla Michaela Řeháková.

Během druhého dne byla věnována pozornost především organizačním záležitostem. Projektoví partneři poprvé shlédli video, které bylo v rámci projektu vytvořeno a bude sloužit k propagaci nejen projektu, ale především tradičních trhů. Všem partnerům se video líbilo a chválili originální nápad jeho tvůrců.

Kontakt:

Projektový tým Central Markets

Zodpovídá:

Michaela Řeháková

Central Markets
 

Worshop Krakov, dne 15. - 16. května 2014

Zodpovídá: Bc. Markéta Drahošová
Vytvořeno / změněno: 29.5.2014 / 20.5.2014

 

Zobrazit vyhledávací formulář »


 
 

Tematická nabídka: Rozvoj kraje

Přeskočit nabídku
 

Informace v patě

Garant sekce:Ing. Jan Kadraba

Nyní jste v módu "Bez grafiky". Přepnutím do grafického módu zobrazíte standardní verzi webu.

web & design , redakční systém