Logo Ústeckého krajeÚstecký kraj (odkaz na titulní stránku) 

Ústecký kraj - Oficiální web


International

Vyhledávání

 


Cesta: Titulní stránka > Média

 

Průmyslová zóna Triangle zprovoznila všechny ubytovny

 
tr
Dne 24. dubna 2018 proběhla kolaudace zbývající části ubytoven Zázemí občanské vybavenosti, prvního investičního záměru v Triangle City ve Strategické průmyslové zóně Triangle.
 

 
 

V oploceném areálu s přítomností ostrahy i kamerového systému je tedy nyní sumárně k dispozici osm samostatně stojících objektů se 128 pokoji kompletně vybavených mobiliářem, vlastním sociálním zařízením, společenskými místnostmi, společnými kuchyňkami a sprchami. Dále administrativní budova o celkové podlahové ploše 1  029 m2 a posledním objektem, na jehož dokončení se pracuje je jídelna o podlahové ploše 537 m2.

Buňkové sestavy byly původně umístěny v areálu ledvické elektrárny v Chudeřicích u Bíliny. Došlo k jejich postupnému přestěhování a smontování. V administrativní budově sídlí SPZ Triangle, příspěvková organizace Ústeckého kraje, která průmyslovou zónu rozvíjí a po hospodářské stránce spravuje. Volné kanceláře a jiné prostory jsou rentabilně pronajímány. V případě živelných pohrom budou ubytovny s jídelnou sloužit i jako dočasné krizové zázemí pro potřeby Ústeckého kraje.

Zdroj: SPZ Triangle, p.o.; Martin Pondělík

tr
Celkový pohled na zázemí občanské vybavenosti investičního záměru Triangle City

tr
Pohled na část ubytoven v průmyslové zóně Triangle

tr
Pohled do interiéru pokoje s mobiliářem

 

 

 


 
Zodpovídá: RNDr. Zdeněk Rytíř
Vytvořeno / změněno: 4.5.2018 / 4.5.2018

 

Zobrazit vyhledávací formulář »


 

Nyní jste v módu "Bez grafiky". Přepnutím do grafického módu zobrazíte standardní verzi webu.

web & design , redakční systém