Orientační nabídka


 

První den své návštěvy zavítal prezident Zeman do Teplic a Krupky

K dnešnímu datu mimo interval pro zveřejnění na webu.
web
Teplice a Krupka byly na programu prvního dne prezidentské návštěvy Ústeckého kraje. Spolu s hejtmanem Oldřichem Bubeníčkem zavítal Miloš Zeman do lázeňského města, kde v hotelu Prince de Ligne poobědval s poslanci a senátory zvolenými za Ústecký kraj, poté se prezidentská kolona přesunula do nedaleké společnosti Hit Office, která patří mezi nejvýznamnější výrobce a distributory kancelářských a školních potřeb z papíru, kartonů a lepenek.
Tisková zpráva ze dne 23. listopadu 2016
 

 
 

Prezidenta republiky a hejtmana kraje přivítal jednatel společnosti Jiří Šťastný. Po jednání s vedením firmy se Miloš Zeman setkal přímo v provoze se zaměstnanci společnosti, kde mu hned na úvod předala kytici dcera jednatele společnosti Martina Šťastného. „Jak se můžeme všichni přesvědčit, pan prezident nenavštěvuje jen velké výrobní firmy, rád zavítá i do těch menších. A jsem rád, že jej v našem kraji můžeme přivítat právě ve vaší společnosti, která letos získala už podruhé Cenu Ústeckého kraje za společenskou odpovědnost,“ řekl na zahájení hejtman Oldřich Bubeníček.

„Nepřišel jsem pronášet projevy, přišel jsem si popovídat,“ sdělil hned na začátku Miloš Zeman. Jak později s potěšením konstatoval, jeho přání se vyplnilo. Otázky přítomných zaměstnanců společnosti Hit Office nebraly konce. Zajímali se nejen o prezidentovy koníčky či jeho další kandidaturu, zazněla také řada dotazů na téma migrace, ukončení intervence České národní banky i termínu budoucího zavedení eura v tuzemsku nebo přátelství se třemi nejmocnějšími státníky světa. „Z každého podobného setkání s normálními lidmi, jak já říkám, mám velmi dobrý pocit,“ odpověděl na otázku zážitků z cest po České republice. Naději na možnou prezidentskou kandidaturu dal řediteli společnosti Pavlu Novákovi. „Jestli už vám bylo čtyřicet let, máte šanci být prezidentem,“ vysvětlil Miloš Zeman, který si jako dárek odvážel sadu pořadačů s vyobrazením Pražského hradu.

Z Teplic odjel prezident republiky na setkání se členy zastupitelstva města Krupka, kde jej přivítal starosta Zdeněk Matouš. Ten je také spolu s hejtmanem Oldřichem Bubeníčkem doprovodil na setkání s občany města.

První den programu zakončí prezident večeří v hotelu Clarion v Ústí nad Labem ve společnosti významných osobností Ústeckého kraje. Vedle hejtmana s manželkou přijali pozvání zástupci subjektů, jejichž akce jsou zařazeny v programu Rodinné stříbro Ústeckého kraje. Ve čtvrtek má prezident Zeman na programu návštěvu Štětí, Lovosic a Libochovic.


kk
V Teplicích prezident poobědval se senátory a poslanci zvolenými za Ústecký kraj

 

web
 Prezident Miloš Zeman v doprovodu hejtmana Oldřicha Bubeníčka a vedení firmy Hit Office

web
Dcera jednatele firmy Martina Šťastného předala Miloši Zemanovi květiny a na oplátku obdržela knihu s osobním věnováním

web
Prezident na setkání se zaměstnanci společnosti Hit Office

web
Dotazy z řad zaměstnanců byly velmi rozmanité

web
Prezident obdržel sadu pořadačů s překrásným vyobrazením Hradčan

web
Oficiální setkání se zástupci Krupky, vpravo starosta Zdeněk Matouš. Na náměstí se prezident přivítal s téměř tisícovkou lidí

ff

 

ff

 

 

 

 

 

 

 

 
Zodpovídá: Ing. Marie Logrová
Vytvořeno / změněno: 23.11.2016 / 23.11.2016 | Zveřejnit od-do: 23.11.2016-23.12.2016
 

 

Kontakt

Ústecký kraj
Velká Hradební 3118/48
400 01 Ústí nad Labem
tel.: +420 475 657 111
e-podatelna: epodatelna@kr-ustecky.cz
IČ: 70892156
DIČ: CZ70892156, je plátce DPH
Datová schránka: t9zbsva

Podrobný kontakt


Informace v patě

Nyní jste v módu "Bez grafiky". Přepnutím do grafického módu zobrazíte standardní verzi webu.

web & design , redakční systém