Logo Ústeckého krajeÚstecký kraj (odkaz na titulní stránku) 

Ústecký kraj - Oficiální web


International

Vyhledávání

 


Cesta: Titulní stránka > Média

 

Ředitel krajského vojenského velitelství navštívil hejtmana

 
kvv
V pondělí 3. února se uskutečnilo jedno z pravidelných jednání hejtmana Oldřicha Bubeníčka s ředitelem Krajského vojenského velitelství (KVV) v Ústí nad Labem Rostislavem Domorákem. Vzájemně se informovali o aktuálních tématech spolupráce.
 

 
 

Plukovník Domorák předal hejtmanovi pozvánky na akce, které spolu s dalšími složkami Armády ČR pořádá KVV. V polovině května se uskuteční 10. ročník Ústeckého poháru ve střelbě, na konci července pak proběhne cvičení roty aktivních záloh a o měsíc později ukázky na Tankovém dnu v Lešanech. Tuto pravidelnou akci navštíví každoročně na 20 tisíc diváků a účastní se jí i nejvyšší velení armády.

„Uvítám, když krajské vojenské velitelství opět podpoří armádní účastí Den záchranářů Ústeckého kraje,“ řekl Oldřich Bubeníček. Tato pravidelná krajská akce byla vloni zrušena z důvodu povodní, letos se připravuje na červen na děčínském labském nábřeží. Krajské vojenské velitelství se letos zúčastní i dalších akcí s legionáři a veterány, které kraj pořádá.

Ředitel KVV informoval hejtmana o novinkách ve struktuře AČR a KVV. V současnosti je například do poslanecké sněmovny předloženo šest legislativních úprav, které se dotýkají armády.

Kontakt:

RNDr. Zdeněk Rytíř, vedoucí oddělení mediální komunikace

Kancelář hejtmana

Velká Hradební 48, 400 02 Ústí nad Labem

Tel.:   +420 475 657 703

Mob.:+420  602 409 704

¨              Mail:   rytir.z@kr-ustecky.cz

kvv

 
Zodpovídá: RNDr. Zdeněk Rytíř
Vytvořeno / změněno: 3.2.2014 / 3.2.2014

 

Zobrazit vyhledávací formulář »


 

Nyní jste v módu "Bez grafiky". Přepnutím do grafického módu zobrazíte standardní verzi webu.

web & design , redakční systém