Orientační nabídka


 

Regionální přebor v přespolním běhu – závody na Mostné hoře

K dnešnímu datu mimo interval pro zveřejnění na webu.
4
V prostorách Mostné hory v Litoměřicích se nedávno uskutečnil již počtvrté regionální přebor Ústeckého kraje v přespolním běhu pro zdravotně znevýhodněné sportovce. Ten tradičně organizoval SK Parta Litoměřicko, tentokrát nově ve spolupráci s odborem školství, mládeže a tělovýchovy Krajského úřadu Ústeckého kraje.
 

 
 

Tisková zpráva ze dne 1. listopadu 2013

Zázemí se nám podařilo získat díky restaurantu Legenda, který se stal spolupořadatelem akce.

Regionálního přeboru se zúčastnilo téměř 80 závodníků. Kromě přeboru jsme zároveň uskutečnili závod pro MŠ, ZŠ, SŠ a příchozí veřejnost s účastí 110 závodníků, celkem jsme tak měli téměř dvě stovky startujících z různých míst Ústeckého kraje, např. Děčína, Kadaně, ale i dalších vzdálenějších měst. Zahájení akce se zúčastnil  starosta Litoměřic pan Mgr. Ladislav Chlupáč. Ceny pak předával tajemník OS ČUS pan Mgr. Jan Řebíček.

SK Parta z grantu Města Litoměřice, z Fondu Ústeckého kraje a vlastních  prostředků zakoupil medaile a ceny pro závodníky na prvních třech místech  ve všech kategoriích, kterých bylo celkem 13. Zajistil také občerstvení pro všechny účastníky závodu.Poděkování patří všem organizátorům, protože všichni přistoupili k organizaci této akce s velkou snahou. Tito pořadatelé jsou ze speciálních škol z okresu Litoměřice. Letos jsme také požádali o dobrovolníky na trať a  jsme rádi, že nám vyšla v tomto směru vstříc paní ředitelka Střední školy pedagogické, hotelnictví a služeb v Litoměřicích.

Soudě podle ohlasů věříme, že se všem účastníkům v Litoměřicích líbilo. Chválili nejen organizaci závodů, ale i příjemné a hezké prostředí. Jsme proto rádi, že se nám podařilo navázat na tradici, která v restaurantu Legenda vznikla s předchozím provozovatelem zařízení. Ten současný nám poskytl také perfektní zázemí a věnoval i ceny pro každého vítěze

Připravil Mgr. Vladimír Slavík, odbor školství, mládeže a tělovýchovy,

Tel. 47 5657 282

1

2

3

 
Zodpovídá: Mgr. Zbyněk Šebesta
Vytvořeno / změněno: 1.11.2013 / 1.11.2013 | Zveřejnit od-do: 1.11.2013-1.12.2013
 

 

Kontakt

Ústecký kraj
Velká Hradební 3118/48
400 02 Ústí nad Labem
tel.: +420 475 657 111
e-podatelna: epodatelna@kr-ustecky.cz
IČ: 70892156
DIČ: CZ70892156, je plátce DPH
Datová schránka: t9zbsva

Podrobný kontakt


Informace v patě

Nyní jste v módu "Bez grafiky". Přepnutím do grafického módu zobrazíte standardní verzi webu.

web & design , redakční systém