Orientační nabídka


 

Rekonstrukce mostu Dr. E. Beneše v UL - archiv dokumentů

01
 
 
 

 

V letech 2024 – 2026 dojde v Ústí nad Labem k celkové rekonstrukci mostu Dr. Edvarda Beneše přes Labe. Most je součástí silnice II/613 a jeho vlastníkem je Ústecký kraj. Na tomto místě naleznete průběžné informace o průběhu prací, o uzavírkách a změnách v dopravě, které postupně nastanou a které se díky významnosti této stavby dotknou téměř každého z občanů a návštěvníků města.

Rekonstrukci zrealizují společnosti Metrostav TBR a.s. a STRABAG Silnice a.s. Součástí akce je také zřízení dočasné bezbariérové lávky určené pro převedení pěších, cyklistů a inženýrských sítí.

Financování

Celková cena rekonstrukce dle smlouvy činí 629 milionů korun. Ústecký kraj předpokládá spolufinancování stavební akce z dotace poskytnuté v rámci Integrovaného regionálního operačního programu – Výzva č. 21. výzva IROP - Silnice II. třídy na Prioritní regionální silniční síti - SC 3.1 (MRR).

Harmonogram

2024 - realizace provizorní lávky přes Labe, která bude sloužit po dobu rekonstrukce mostu pro převedení pěších a inženýrských sítí.  Most Dr. E. Beneše bude proto po většinu roku nadále fungovat pro pěší i osobní automobilovou dopravu. 

 
 

Kontext

Umístění: Složky dokumentů > Doprava > Rekonstrukce mostu Dr. E. Beneše v UL

Zobrazit aktuální dokumenty | archiv dokumentů | dokumenty včetně archivu


Kontakt

Ústecký kraj
Velká Hradební 3118/48
400 01 Ústí nad Labem
tel.: +420 475 657 111
e-podatelna: epodatelna@kr-ustecky.cz
IČ: 70892156
DIČ: CZ70892156, je plátce DPH
Datová schránka: t9zbsva

Podrobný kontakt


Informace v patě

Nyní jste v módu "Bez grafiky". Přepnutím do grafického módu zobrazíte standardní verzi webu.

web & design , redakční systém