Logo Ústeckého krajeÚstecký kraj (odkaz na titulní stránku) 

Ústecký kraj - Oficiální web


International

Vyhledávání

 


Cesta: Titulní stránka > Média

 

Rodinné a Senior pasy fungují již jako mobilní aplikace

 
Senior Pasy
Služby Rodinné pasy a Senior pasy Ústeckého kraje můžete mít nově i ve svém telefonu. Mobilní aplikace tak pomohou rodinám a seniorům najít subjekty a instituce, ve kterých budou moct být díky této službě šetrnější ke svým rozpočtům.
Tisková zpráva ze dne 12. prosince 2018
 

 
 

Obě aplikace jsou funkční, a to jak pro operační program Android, tak i IOS. Ke stažení jsou zdarma na obchodě Google Play. „Nyní již nemusíte dlouho hledat, kde využít výhody Senior pasu. Pokud si do svého chytrého telefonu stáhnete mobilní aplikaci, budete na možnost využití slevy upozorněni, kamkoli se vydáte,“ uvedla Petra Lafková, vedoucí odboru sociálních věcí. Stačí jen, když si zájemci stáhnou aplikaci a poté zadají číslo karty. Obě aplikace vyšly na 310 tisíc korun.

 

V letošním roce pokračovala realizace Rodinného pasu a Senior Pasu opět náborem dalších uživatelů, k tomu se uskutečnila propagační kampaň a administrativní zajištění projektu v následujících věcech: provoz a aktualizace www stránek projektů, provoz a údržba databáze rodin a poskytovatelů, provoz kontaktní linky, vydání a obnova karet včetně distribuce. Projekt probíhá v Ústeckém kraji již od roku 2010.

 

Odkazy ke stažení:

 

https://play.google.com/store/apps/details?id=cz.reinto.seniorpasy.ustecky_kraj

 

https://play.google.com/store/apps/details?id=cz.reinto.rodinnepasy.ustecky_kraj


 
Zodpovídá: Vít Hnízdil
Vytvořeno / změněno: 12.12.2018 / 12.12.2018 | Zveřejnit od: 12.12.2018

 

Zobrazit vyhledávací formulář »


 

Nyní jste v módu "Bez grafiky". Přepnutím do grafického módu zobrazíte standardní verzi webu.

web & design , redakční systém