Logo Ústeckého krajeÚstecký kraj (odkaz na titulní stránku) 

Ústecký kraj - Oficiální web


International

Vyhledávání

 


Cesta: Titulní stránka > aa

 

Rodné listy projektů - archiv dokumentů

 
logo black
V souvislosti s pandemií koronaviru (SARS CoV-2) jsou v roce 2020 dílčí akce pořadateli přesunuty na jiný termín, zrušeny, nebo odloženy na příští kalendářní rok. Sledujte proto webové stránky jednotlivých pořadatelů pro bližší informace k jednotlivým akcím zařazeným do programu.

 
 
 

Od roku 2016 se mohou významné akce a projekty v Ústeckém kraji pyšnit titulem Rodinné stříbro Ústeckého kraje, jehož cílem je mimo jiné udržení kontinuity a zachování nejvýznamnějších akcí celokrajského i nadregionálního významu.

V roce 2019 se celkem 27 akcí zúčastnilo více než půl miliónu návštěvníků. V roce 2020 se do programu opět vrátí tři stálé akce – Hasičské slavnosti Litoměřice (akce má tříletou periodu), FEDO 2020 a Mezinárodní folklorní festival Krásná Lípa (obě akce mají dvouletou periodu).

Dále se mezi prestižní krajské akce zařadí nově v letošním roce: Bitva 1813 u Chlumce, Přestanova a Varvažova; Mostecká slavnost; Hudební setkání 2020 – Za tichem s Beethovenem; 70mm Weekend/Neisse Film Festival – Varnsdorf; Úštěcké jarmarky 2020; Vrcholy udržitelného turismu v Českém středohoří (Milešovka a Říp); Pravidelná nedělní odpoledne s Lounskou třináctkou.

Všechny projekty provází logo – SRDCE, jenž symbolizuje srdcovou záležitost a reprezentuje heslo „Vzácnost, kterou ochraňujeme“.


 

Odkazy


 

Související odkazy

 
Rozbalit celý strom složek dokumentů

Kontext

Umístění: Složky dokumentů > Rodinné stříbro kraje > Rodné listy projektů

Zobrazit aktuální dokumenty | archiv dokumentů | dokumenty včetně archivu

Zobrazit vyhledávací formulář »


 

Nyní jste v módu "Bez grafiky". Přepnutím do grafického módu zobrazíte standardní verzi webu.

web & design , redakční systém