Logo Ústeckého krajeÚstecký kraj (odkaz na titulní stránku) 

Ústecký kraj - Oficiální web


International

Vyhledávání

 


Cesta: Titulní stránka > Média

 
 
 

Zobrazeno je 8 z celkem 408 záznamů na stránce:  

< předchozí stránka  1 ... 8 9 10 11 12 13 14 15 16 -17-  další stránka >
 
ZměněnoNázev a anotaceZodpovídá
9.1.2015Hejtman navštívil teplické gymnázium a setkal se i s běloruskou delegací
Gymnázium v Teplicích navštívil v úterý 6. ledna hejtman Ústeckého kraje Oldřich Bubeníček. Při této příležitosti se setkal jak s vedením teplického gymnázia, tak s delegací z jejich partnerské školy v běloruském Polocku.
Mgr. Markéta Voleníková
9.1.2015Obce budou posedmnácté soutěžit o nejlepší webovou stránku
České obce a města budou letos už posedmnácté soutěžit o cenu Zlatý erb pro nejlepší webové stránky. V pondělí 5. ledna 2015 byl zahájen příjem přihlášek do letošního ročníku soutěže. Přihlaste své stránky města či obce nebo turistickou prezentaci. Uzávěrka pro podání přihlášek je 29. ledna.
RNDr. Zdeněk Rytíř
9.1.2015Krajský úřad odebírá pravidelně vzorky ze skládky CELIO
Krajský úřad Ústeckého kraje dne 1. 12. 2014 zajistil opakovaný kontrolní odběr vzorků ze skládky CELIO, na kterou byly dovezeny neutralizované kaly za účelem skladování a jejich následného spálení v cementárně. Odebrané vzorky byly odborně analyzovány v akreditované laboratoři a výsledky zkoušek byly poskytnuty dne 18. 12. 2014. Kontrolní odběr provedený krajským úřadem opět potvrdil deklarované hodnoty a vyhověl rovněž požadavkům na vodný výluh.
RNDr. Zdeněk Rytíř
9.1.2015Webový portál České školní inspekce pomůže s výběrem školy
Česká školní inspekce nabízí rodičům využít možnosti nového informačního systému s názvem InspIS PORTÁL. Stačí vyplnit jednoduchý formulář a systém vygeneruje přehled všech dostupných škol, které odpovídají zadaným požadavkům, doplněný navíc také o inspekční zprávy.
RNDr. Zdeněk Rytíř
8.1.2015Hejtman předává kufříky plné angličtiny pro základní školy Ústeckého kraje
Díky finanční podpoře Ústeckého kraje a společnosti Severní energetická a. s. byl realizován projekt English Grammar Game. Cílem tohoto projektu je vytvoření pozitivního vztahu malých školáků k výuce anglického jazyka a rozvoji jejich slovní zásoby. Do každé z 281 základních škol v Ústeckém kraji budou distribuovány dva díly třetí řady dřevěných kufříků obrázkového domina od firmy Daddy Toys, s.r.o. První a druhou řadu anglického domina obdržely všechny základní školy od Ústeckého kraje již v r. 2007.
Mgr. Markéta Voleníková
8.1.2015Memorandum o spolupráci uzavřel Ústecký kraj, ústecká univerzita a Krajská zdravotní
Hejtman Ústeckého kraje Oldřich Bubeníček, rektor UJEP prof. RNDr. René Wokoun, CSc. a předseda představenstva Krajské zdravotní, a.s., Ing Jiří Novák spolu s místopředsedou představenstva KZ, Mgr. Radkem Scherferem dnes podepsali MEMORANDUM O SPOLUPRÁCI ve prospěch obyvatel, potažmo pacientů Ústeckého kraje, a studentů Univerzity J. E. Purkyně v Ústí nad Labem.
Ing. Lucie Dosedělová
6.1.2015Potíže v dopravě se v nejbližších dnech vyřeší
Ústecký kraj je velmi znepokojen komplikacemi v krajské autobusové dopravě, které nastaly od 1. ledna zavedením nového dopravního systému. Největší problémy vznikají zpožděním spojů. Situaci průběžně řeší s dopravci, u nichž si kraj dopravu objednal na základě vysoutěžených kontraktů.
RNDr. Zdeněk Rytíř
5.1.2015Žatecká nemocnice hlásí: První byl Vítek
Původně jsme oznámili, v souladu s tiskovou zprávou ČTK, že prvním narozeným občánkem v Ústeckém kraji v roce 2015 byla Terezka, kterou porodila na Nový rok ve 3.10 hod. paní Slunčíková v Nemocnici Most, jež je součástí Krajské zdravotní, a.s.
Mgr. Zbyněk Šebesta

Zobrazeno je 8 z celkem 408 záznamů na stránce:  

< předchozí stránka  1 ... 8 9 10 11 12 13 14 15 16 -17-  další stránka >
 

Zobrazit výběr sloupců tabulky »


Kontext

Umístění: Složky dokumentů > Média - OMK > Tiskové informace > Rok 2015

Zobrazit aktuální dokumenty | archiv dokumentů | dokumenty včetně archivu

Zobrazit vyhledávací formulář »


 

Nyní jste v módu "Bez grafiky". Přepnutím do grafického módu zobrazíte standardní verzi webu.

web & design , redakční systém