Logo Ústeckého krajeÚstecký kraj (odkaz na titulní stránku) 

Ústecký kraj - Oficiální web


International

Vyhledávání

 


Cesta: Titulní stránka > Média

 
 
 

Zobrazeno je 25 z celkem 566 záznamů na stránce:  

< předchozí stránka  1 -2- 3 4 5 6 ... 23  další stránka >
 
ZměněnoNázev a anotaceZodpovídá
10.12.2015Zdravotnická záchranná služba Ústeckého kraje uvedla do provozu 24 nových sanitních vozidel
K dnešnímu datu mimo interval pro zveřejnění na webu.
Sanitní vozidla hrazená z prostředků kraje a Evropské unie budou postupně do konce roku 2015 přidělena na výjezdové základny Zdravotnické záchranné služby Ústeckého kraje (ZZS ÚK) Velký Šenov/Rumburk, Děčín, Ústí nad Labem, Litoměřice, Lovosice, Roudnice nad Labem, Teplice, Most, Litvínov, Louny, Žatec, Podbořany, Chomutov, Jirkov, Kadaň a Vejprty. Po konečném zařazení bude ZZS ÚK disponovat celkově 105 sanitními vozidly, z toho bude deset záložních pro mimořádné situace a pět speciálních pro infekční či krizové případy.
Ing. Marie Logrová
9.12.2015Na prezidenta se přišli podívat v Lovosicích a Lounech převážně starší lidé
K dnešnímu datu mimo interval pro zveřejnění na webu.
Hlava státu Miloš Zeman byl vůbec prvním prezidentem, který do Lovosic zavítal. Na programu bylo setkání s představiteli města, řediteli příspěvkových organizací města a starosty okolních obcí. I zde dostal Zeman plno darů v podobě vín z žernoseckého vinařství Sv. Tomáše, knih či házenkářského dresu místního klubu.
Bc. Vít Hnízdil
9.12.2015Veselé čtení pro malé pacienty
K dnešnímu datu mimo interval pro zveřejnění na webu.
Knihovníci ústecké Severočeské vědecké knihovny stále více opouští svá pracoviště a chodí za Ústečany mimo svá stabilní pracoviště. Snaží se tak představit služby knihovny i těm Ústečanům, kteří možná ani nevědí, že nějaká knihovna v Ústí nad Labem existuje.
Bc. Vít Hnízdil
9.12.2015Prezident a hejtman se sešli se zemědělci
Pozvání hejtmana na pracovní oběd s prezidentem přijali významní podnikatelé v zemědělství a zástupci Krajské agrární komory Ústeckého kraje v čele s předsedou krajské komory Jaroslavem Brožkou. Setkání se uskutečnilo v rámci třídenní návštěvy prezidenta republiky v Ústeckém kraji. Hovořilo se o podpoře zemědělství v našem kraji i o nových možnostech pro podnikání v zemědělské výrobě.
RNDr. Zdeněk Rytíř
9.12.2015Prezident zvažuje návštěvu kraje při zimní olympiádě dětí a mládeže
Prezident Miloš Zeman byl pozván na zimní olympiádu dětí a mládeže. Slavnostního pozvání se ujala náměstkyně hejtmana Ústeckého kraje Jana Vaňhová při prezidentově návštěvě bílinského gymnázia. „Rádi bychom pana prezidenta přivítali při konání Her VII. zimní olympiády dětí a mládeže. Jeho přítomnosti by potěšila organizátory her a podpořila mladé sportovce,” uvedla Jana Vaňhová.
RNDr. Zdeněk Rytíř
8.12.2015Prezident republiky besedoval v Benešově s občany
K dnešnímu datu mimo interval pro zveřejnění na webu.
Potřetí v krátké době přijel na oficiální návštěvu Ústeckého kraje prezident České republiky Miloš Zeman se svou manželkou Ivanou. Na Krajském úřadě Ústeckého kraje prezidenta i jeho choť přivítal hejtman Oldřich Bubeníček s manželkou Jitkou. Prezident se zdrží v regionu až do středy 9. prosince.
Bc. Vít Hnízdil
7.12.2015Prezident Miloš Zeman zahájil třídenní návštěvu Ústeckého kraje
Oficiálně byla návštěva zahájena v pondělí 7. prosince v 10.30 příjezdem Miloše Zemana a první dámy Ivany Zemanové k budově Krajského úřadu Ústeckého kraje. Zde je osobně přivítal hejtman Oldřich Bubeníček s chotí Jitkou Bubeníčkovou.
RNDr. Zdeněk Rytíř
7.12.2015Zámek Nový Hrad ovládli o víkendu čerti a andělé
Mikulášská sobota se na zámku Nový Hrad v Jimlíně, příspěvková organizace Ústeckého kraje, nesla v duchu vánočních tradic, ochutnávky dobrého jídla, středověké hudby i koled. Více než tři tisíce návštěvníků zavítalo na adventní setkání, které bylo završeno rozsvícením vánočního stromečku a ohnivou show. Vánoční atmosféru si nenechal ujít ani hejtman Ústeckého kraje Oldřich Bubeníček s rodinou a radní pro kulturu a památkovou péči Jitka Sachetová.
Mgr. Markéta Voleníková
4.12.2015Ústecký kraj stipendijním programem stabilizuje počet lékařů, zubních lékařů i farmaceutů
V prostorách Krajského úřadu Ústeckého kraje došlo 4. prosince 2015 ke slavnostnímu podpisu smluv mezi Ústeckým krajem jako poskytovatelem stipendia, budoucím zaměstnavatelem Krajskou zdravotní, a. s. a vybranými mediky, kteří se zavázali pracovat v této instituci.
Mgr. Markéta Voleníková
3.12.2015Mostecké dny sester s podtitulem Nemocnice Most včera–dnes–zítra
V pořadí již „VI. Mostecké dny sester s podtitulem Nemocnice Most včera – dnes – zítra“ uspořádala Krajská zdravotní, a. s., ve spolupráci a za podpory Ústeckého kraje ve středu 2. prosince v tamním městském divadle.
RNDr. Zdeněk Rytíř
3.12.2015Neviditelní lidé Fokusu Labe na fotografiích
Putovní fotografická výstava Neviditelní lidé má do 31. prosince zastávku na Krajském úřadu Ústeckého kraje v Ústí nad Labem. Fotograf Karel Pešek na svých snímcích prezentuje životní příběhy lidí a nejčastější mýty, které se o lidech s duševním onemocněním a schizofrenií ve společnosti vyskytují.
Bc. Vít Hnízdil
3.12.2015Podívejte se na nové reportáže na U-TV!
Na stránkách krajské webové televize www.u-tv.cz jsou pro vás připraveny nové reportáže. Podívejte se na reportáž o uzavření přeshraniční spolupráce zdravotnických záchranných služeb, z mezinárodní soutěže mladých klavíristů Virtuosi per musica di pianoforte, z návštěvy předsedy Poslanecké sněmovny PČR Jana Hamáčka v Ústeckém kraji a další.
Mgr. Markéta Voleníková
2.12.2015Hejtman poděkoval hokejbalistům za vzornou reprezentaci kraje
K dnešnímu datu mimo interval pro zveřejnění na webu.
Hokejbalový klub Elba DDM Ústí nad Labem prožil úspěšnou sezonu 2014/2015. Nejen za dobré výsledky, kdy hokejbalisté v červnu vyhráli Český pohár v Pardubicích, ale celkově za vzornou reprezentaci kraje, pozval hejtman Oldřich Bubeníček vedení a hráče „A“ mužstva na krajský úřad.
Bc. Vít Hnízdil
1.12.2015Ministryně Kateřina Valachová diskutovala s řediteli škol
V pondělí 30. listopadu navštívila ministryně školství, mládeže a tělovýchovy Kateřina Valachová Liberecký a Ústecký kraj. Na krajském úřadu v Ústí nad Labem ji přijal hejtman Oldřich Bubeníček a ministryně se pak zúčastnila setkání s řediteli základních a praktických škol Ústeckého a Libereckého kraje. Tématem bylo zejména společné inkluzivní vzdělávání a financování škol s ohledem na novelu školského zákona.
RNDr. Zdeněk Rytíř
1.12.2015Kraj podpořil zahájení adventu v Mostě
Adventní koncert v mosteckém kostele Nanebevzetí Panny Marie odstartoval jedno z nejkrásnějších období v roce – advent. Koncert proběhl pod záštitou a za osobní účasti hejtmana Oldřicha Bubeníčka a litoměřického biskupa Jana Baxanta. První adventní neděli tomu bylo přesně čtyřicet let, jeden měsíc a dva dny, kdy kostel dorazil po trase dlouhé osm set čtyřicet jedna metrů na své nové místo.
RNDr. Zdeněk Rytíř
1.12.2015Ústecký kraj na cestě ke světovému dědictví
“Ústecký kraj na cestě ke světovému dědictví“ je název nové knihy, kterou její autorský tým bude prezentovat ve středu 9. prosince 2015, v 15:00 hod. v Galerii Sladovna v Žatci. Publikace komplexním způsobem seznamuje čtenáře s problematikou světového dědictví a zejména pak představuje tři mimořádné lokality památkového fondu Ústeckého kraje, které usilují o zápis na Seznam světového kulturního a přírodního dědictví UNESCO.
Mgr. Markéta Voleníková
30.11.2015Ústecký kraj ukončil zateplení objektu Domova pro osoby se zdravotním postižením
K dnešnímu datu mimo interval pro zveřejnění na webu.
Ústecký kraj ukončil realizaci investiční akce Zateplení objektu Domova pro osoby se zdravotním postižením Severní Terasa. Slavnostního ukončení se kromě pracovníků příspěvkové organizace či architektů zúčastnil i hejtman Ústeckého kraje Oldřich Bubeníček, krajský zastupitel Pavel Vodseďálek, radní Martin Klika či Petra Lafková, vedoucí Odboru sociálních věcí.
Bc. Vít Hnízdil
30.11.2015Krajská zdravotní bilancovala i oceňovala
K dnešnímu datu mimo interval pro zveřejnění na webu.
Konferenční sál Krajského úřadu Ústeckého kraje hostil výroční vědeckou konferenci Krajské zdravotní, a. s. Na programu, kterého se zúčastnil i 1. náměstek hejtmana Stanislav Rybák, bylo kromě bilancování i předání dekretů, jmenování nových členů Vědecké rady či hodnocení pracovišť Krajské zdravotní také předání cen doktorům za vědecké publikace.
Bc. Vít Hnízdil
29.11.2015Vyhrajte s Bambu Lenovo tablet!
Vyhlašujeme velké finále s naším maskotem olympiády dětí a mládeže Bambu. Až do pondělka jste měli možnost zasílat nám fotografie z akcí, kde jste Bambu potkali, teď musíte ulovit maximum hlasů. Přesně za 7 dní, ve středu 20. ledna v pravé poledne vyhlásíme vítěze. Abyste se mohli soutěže zúčastnit a soupeřit o výhru, musíte splňovat níže uvedená pravidla.
Ing. Lucie Dosedělová
27.11.2015Hejtman navštívil společnost Nexen Tire v Korejské republice
K dnešnímu datu mimo interval pro zveřejnění na webu.
Delegace v čele s hejtmanem Ústeckého kraje Oldřichem Bubeníčkem, zástupcem ředitele a vedoucím odboru Kancelář ředitele Jaroslavem Pikalem a Alešem Tallowitzem z oddělení podpory průmyslu a podnikání Odboru strategie, přípravy a realizace projektů Krajského úřadu Ústeckého kraje přijala pozvání do Korejské republiky, kde se ve městě Changnyeongu zúčastnila návštěvy továrny Nexen Tire.
Bc. Vít Hnízdil
27.11.2015Valná hromada schválila aktivity Inovačního centra Ústeckého kraje
Inovační centrum Ústeckého kraje jako platforma pro podporu inovací a spolupráce mezi výzkumnou sférou a podnikateli zahajuje svou činnost. Na krajském úřadě se sešli všichni zakladatelé, kterými jsou Ústecký kraj, Univerzita Jana Evangelisty Purkyně v Ústí nad Labem a Krajská hospodářská komora, aby na valné hromadě schválili finanční plán do konce roku, ale především koncepci činnosti na rok 2016.
Ing. Lucie Dosedělová
27.11.2015Student teplické hotelovky je ve finále soutěže Svačina roku
K dnešnímu datu mimo interval pro zveřejnění na webu.
Panini Rio Mare s vaječnou omeletou. Tak přesně tento recept vynesl Jakuba Lince, studenta Hotelové školy, Obchodní akademie a Střední průmyslové školy Teplice do finále 3. ročníku celostátní gastronomické soutěže Svačina roku s Rio Mare.
Bc. Vít Hnízdil
27.11.2015Vila v Bílině je zachráněna pro neziskové organizace
K dnešnímu datu mimo interval pro zveřejnění na webu.
Díky evropským dotacím získaným prostřednictvím Regionálního operačního programu region soudržnosti mohli s využitím vlastních finančních zdrojů otevřít v závěru listopadu zástupci Klubu přátel Josefa Masopusta Víceúčelové komunitní centrum v rekonstrukcí zachráněné historické vile v Bílině.
Ing. Marie Logrová
27.11.2015Gastroden na Hotelové škole v Teplicích
K dnešnímu datu mimo interval pro zveřejnění na webu.
V pořadí již čtyřiadvacátá přehlídka s názvem Gastroden proběhla 26. listopadu za účasti vedoucích představitelů Ústeckého kraje i města Teplice v prostorách Hotelové školy v Teplicích, letos na téma „Vítáme Nový rok“.
Ing. Marie Logrová
26.11.2015Den stavitelství a architektury 2015 na střední škole v Kadani
K dnešnímu datu mimo interval pro zveřejnění na webu.
Na Střední průmyslové škole stavební a Obchodní akademii v Kadani se konal tradiční Den stavitelství a architektury. Na úvod byli v aule školy „Cenou absolventů“ oceněni nejlepší žáci stavebních oborů za minulý školní rok.
Bc. Vít Hnízdil

Zobrazeno je 25 z celkem 566 záznamů na stránce:  

< předchozí stránka  1 -2- 3 4 5 6 ... 23  další stránka >
 

Zobrazit výběr sloupců tabulky »


Kontext

Umístění: Složky dokumentů > Média - OMK > Tiskové informace > Rok 2015

Zobrazit aktuální dokumenty | archiv dokumentů | dokumenty včetně archivu

Zobrazit vyhledávací formulář »


 

Nyní jste v módu "Bez grafiky". Přepnutím do grafického módu zobrazíte standardní verzi webu.

web & design , redakční systém