Logo Ústeckého krajeÚstecký kraj (odkaz na titulní stránku) 

Ústecký kraj - Oficiální web


International

Vyhledávání

 


Cesta: Titulní stránka > Rozvoj kraje

 
 
 

Zobrazeno je 10 z celkem 85 záznamů na stránce:  

< předchozí stránka  1 2 3 -4-  další stránka >
 
ZměněnoNázev a anotaceZodpovídá
28.11.2011Seminář o nových nabídkách Ústeckého kraje
Krajský úřad Ústeckého kraje uspořádal pro zájemce odborný seminář, který představil dva nové produkty. Jedná se o portály Invest UK a Dotace UK. První zmíněný je zaměřen na podporu investičních příležitostí a investorů, druhý se zabývá dotačními možnostmi.
Mgr. Alena Tichá
23.11.2011Gymnázium Jateční v Ústí nad Labem má novou tělocvičnu i jídelnu
Slavnostního ukončení se včera dočkala 4. etapa rekonstrukce Gymnázia Jateční v Ústí nad Labem, která byla zahájena v únoru roku 2010. Jednalo se dle slov ředitele školy Alfréda Dytrta o nejdůležitější část, která zahrnovala výstavbu nových prostor – moderní víceúčelové tělocvičny a školní jídelny, která dosud chyběla. Za Ústecký kraj se slavnostního ceremoniálu zúčastnili radní Petr Jakubec a Jiří Šulc a zastupitelé Petr Husák a Oldřich Bubeníček.
Mgr. Alena Tichá
22.11.2011Studenti z kraje se podíleli na deklaraci pro parlament Saska-Anhaltska
Matěj Čunát, Hana Mokrošová a Markéta Šťástková, to jsou tři studenti, kteří se vrátili z mezinárodního semináře v Magdeburku. Od 7. do 10. listopadu 2011 se v rámci projektu YURA, jehož je Ústecký kraj partnerem, podíleli na formulaci potřeb, problémů a požadavků mládeže v kontextu s rozvojem regionů, ve kterých žijí.
Mgr. Alena Tichá
2.11.2011Na krajském úřadě se bude jednat o chemickém průmyslu
Česká technologická platforma pro udržitelnou chemii, SusChem ČR, ve spolupráci s Ústeckým krajem, partnerem mezinárodního projektu ChemClust, připravila na středu 9. listopadu 2. pracovní setkání k možnostem regionální, meziregionální a mezinárodní spolupráce v chemickém průmyslu.
Mgr. Alena Tichá
17.8.2011Nová Ves v Horách – vítězná obec krajského kola Vesnice roku 2011
I když už jsou výsledky letošního ročníku krajského kola soutěže Vesnice roku 2011 známé od června, ocenění se předávala až včera. O slavnostní ceremoniál se tradičně postarala vítězná obec. Letos si Zlatou stuhu vybojovala Nová Ves v Horách z Mostecka, která bude Ústecký kraj reprezentovat v celostátním kole.
Mgr. Alena Tichá
23.12.2010Projekt YURA aneb elixír mládí pro Ústecký kraj
Projekt YURA se zabývá rekvalifikacemi a dalšími aktivitami zvyšujícími počet mladých odborníků, kteří mohou být využiti v lokálním i regionálním průmyslu. Umožňuje konkrétní spolupráci mezi školami a průmyslem.
Mgr. Zbyněk Šebesta
22.12.2010Rozvoj venkova: Ústecký kraj pomáhá mikroregionům
V prosinci 2010 byl na odboru regionálního rozvoje Krajského úřadu Ústeckého kraje spuštěn nový internetový portál s názvem „Portál rozvoje venkova“. Záměrem portálu je vytvořit platformu pro výměnu informací a zkušeností obcí a mikroregionů.
RNDr. Zdeněk Rytíř
13.12.2010Rozvoj Ústeckého kraje podpoří další dva mezinárodní projekty – o lidském zdraví a budoucnosti venkova
Začátkem prosince 2010 proběhlo jednání monitorovacího výboru programu Central Europe, kde byly schváleny dva mezinárodní projekty, na nichž se Ústecký kraj podílí. První z projektů nese označení „TAB – Take a Breath!“ (Nadechni se!), druhý projekt „EuRuFu“ je zaměřen na budoucnost evropského venkova.
RNDr. Zdeněk Rytíř
23.11.2010Projekt LABEL je ve své polovině
Ve dnech 24.-26. listopadu se sejdou partneři projektu LABEL (Adaptace záplavových rizik v povodí řeky Labe) v maďarském městě Martfü v rámci konference, která byla naplánována na dobu, kdy se projekt LABEL bude nacházet v polovině doby své realizace.
Mgr. Magdalena Hanáčková
27.10.2010Ústeckému kraji nejsou demografické změny lhostejné
Ústecký kraj se proto zapojil do mezinárodního projektu YURA, jehož cílem je soustředit se na mladé obyvatele a zejména mladé kvalifikované obyvatele a snažit se je udržet v regionu.
Mgr. Magdalena Hanáčková

Zobrazeno je 10 z celkem 85 záznamů na stránce:  

< předchozí stránka  1 2 3 -4-  další stránka >
 

Zobrazit výběr sloupců tabulky »


Související odkazy

 
 
Rozbalit celý strom složek dokumentů

Kontext

Umístění: Složky dokumentů > Rozvoj kraje - 2014

Zobrazit aktuální dokumenty | archiv dokumentů | dokumenty včetně archivu

Zobrazit vyhledávací formulář »


 
 

Tematická nabídka: Rozvoj kraje

Přeskočit nabídku
 

Informace v patě

Garant sekce:Ing. Jan Kadraba

Nyní jste v módu "Bez grafiky". Přepnutím do grafického módu zobrazíte standardní verzi webu.

web & design , redakční systém