Logo Ústeckého krajeÚstecký kraj (odkaz na titulní stránku) 

Ústecký kraj - Oficiální web


International

Vyhledávání

 


Cesta: Titulní stránka > Média

 

S obcemi o dotačních příležitostech

 
01
O dotačních titulech a možnostech získat peníze na rozvoj měst a obcí se dnes dozvěděli jejich zástupci na konferenci pořádané Ústeckým krajem ve spolupráci s Ministerstvem pro místní rozvoj, Ministerstvem průmyslu a obchodu a Agenturou Czechinvest.
Tisková zpráva z 11. února 2020
 

 
 

Seminář před zaplněným konferenčním sálem zahájil 1. náměstek Martin Klika, který představil především krajské dotační příležitosti. „Ústecký kraj vyhlašuje na 40 dotačních programů a další možností jsou individuální dotace z Fondu Ústeckého kraje. Program obnovy venkova je letos posílený a dosahuje výše skoro 30 milionů korun, navíc se rozšířil o podporu přípravy projektové dokumentace pro žádosti do Státního fondu životního prostředí. Pro menší obce to může být velmi vítaná a důležitá pomoc. V současné době také připravujeme program na podporu venkovských prodejen,“ připomněl konkrétní programy náměstek Klika.

Na programu bylo představení programu RE:START, který je určený pro strukturálně znevýhodněné regiony, tedy i pro Ústecký kraj. Hovořilo se o možném využití brownfieldů a dalších dotačních příležitostech z národních zdrojů.

Seminář byl připraven v rámci krajského projektu Regionální stálá konference.

1
Martin Klika, 1. náměstek, konferenci zahájil a představil krajské dotační programy

2
O konferenci byl velký zájem

3

 

 

 

 
Zodpovídá: Mgr. et Mgr. Magdalena Fraňková
Vytvořeno / změněno: 11.2.2020 / 11.2.2020

 

Zobrazit vyhledávací formulář »


 

Nyní jste v módu "Bez grafiky". Přepnutím do grafického módu zobrazíte standardní verzi webu.

web & design , redakční systém